Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondiban segítenek hogy...

A kondiban segítenek hogy melyik gépet használjam melyik izomcsoportra vagy "nekem kell kitalálnom"?

Figyelt kérdés

2 hét múlva elkezdek kondiba járni, de eddig még sosem voltam. Ha szólok a "személyzetnek" segítenek, hogy melyik gép melyik testrészre jó és hogyan kell használni? Mert oké, nézegessem neten, de attól tartok, hogy ott helyben majd nem fogom tudni, hogy melyiket kell használnom és hogyan.


Egyébként fogynom is kell, erősödnöm is, így kezdetben heti 2x1 óra kardió, és 2 alkalom erősítés: has-kar, hát-váll edzések lesznek. DE CSAK KEZDETBEN. Illetve otthon csinálok guggolásokat. 1-2 hónapig így csinálnám, utána pedig "komolyabban" nekiállnék, csak az állóképességem is nagyon rossz, ezért kell a kardió, de gyenge is vagyok nagyon, ezért viszont kellenek a súlyzós edzések is.

22L



2018. aug. 28. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Személyi edzőre lenne szükséged.

A állt ott dolgozók, például a pultos nem biztos, hogy tud segíteni és nem is az a feladata.

Persze ha rossz egy gép vagy ilyesmi akkor szólhatsz neki, de nem fogja megmutogatni melyiket hogy használd.

Nálunk vannak személyi edzők akiket a terem alkalmaz, de nyilván fizetni kell érte.


Vagy a másik amit csinálhatsz, hogy nézel egy edzéstervet, és a gyakorlatokról videókat nézel. A gond ezzel az, hogy nem biztos, hogy elsőre szabályosan fogod csinálni.

2018. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha Budapesten tervezel edzeni, én is szívesen megmutogatom neked az eszközök használatát az első pár alkalommal, olcsóbban, mint egy személyi edző.


25F, pár év edzésmúlttal

2018. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Nem sokat kellett várni az elsőre aki be akarja csempészni a lompost :D
2018. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!