Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Vitargo jó nap közbeni...

A Vitargo jó nap közbeni étrend kiegészítés szempontjából is?

Figyelt kérdés

Már egy éve aktívan kondizok,és úgy érzem -persze sok szakirodalmat végigolvasva-hogy teljesen természetesen kezdek a fejlődésben lassulni,vagy épp megállni.


Az étrendem,ha nem is tökéletes,de a sovány húsok,elsősorban halak,és szárnyasok köré van építve,szénhidrás forráokat pedig reggel zabpehelyből,a nap többi részében rizsből fedezem.

Kondi után Volumass 35 nevű tömegnövelőt fogyasztom.


Sajnos soha életemben nem voltam egy nagy gyomorral megáldott. Tizennyolc éves koromban 182 cm voltam és 62 kg,ami az évek,és a testépítés hatására is nagy nehezen feltornázódott 83-ra, innen viszont nem megy tovább.


Tudom ilyenkor növelni kellene a tápanyagot. Tegyek még 50 gramm rizst egy étkezés mellé, vagy ékeljek be még egy étkezést kettő közé,ám nem megy.

Valahogy ennyit bír a gyomrom.


Egy nap 180 gramm fehérje és nagyjából,nem nagy plusz-minusszal 380 gramm szénhidrát.


Kérdésem : Mondjuk ha bedobnék a nap folyamán egy 100 gramm Vitargot,az elfogadott ?

Esetleg 100 gramm Waxy Maize ?

Esetleg 100 gramm Palatinose?


Elnézést ha a fentiek közül némelyik orbitális baromság lenne,nem vagyok egy doktorált biológus,de szívesen meghallgatnék bármilyen tanácsot.


Köszönöm előre is sporttársak!


2018. szept. 1. 00:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a vitargo túl sok cukor. Próbáld ki zabliszt vagy zabpehely+banán turmixot.
2018. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!