Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az lenne a gond hogy besokalt...

Az lenne a gond hogy besokalt a gyomrom. Tomegeles van napi 6000-7000 kaloriat viszek be jelenleg 120kg vagyok 18%testzsirral. Eddig szep es jo cask hogy 1 hete enni nem tudok folyamatosan puffadt vagyok es folyton gorcsolok ez mitol lehet?

Figyelt kérdés
Csak az irjon leccives aki ert is hozza es van tapasztalata nem kezdo testepito vagyok.. Valaszokat elore is koszonom..

#étel #edzés #Tömegelés.Sport
2018. szept. 4. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Hmmm.

Esetleg valami újítás az étrendbe? ételallergiára gondolok.

2018. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg valami fertőzés, vírus nem,mert annak már múlnia kellett volna, tehát marad a bakteriális,gomba,vagy ételallergia.

egyes voltam.

2018. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ertem ,koszi. Akkor el kell mennem orvoshoz..:s
2018. szept. 4. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:
túl sok rost? de minek 7000 kalória egy nap ?
2018. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7000 kalória?? Nem csodálom hogy besokallt a gyomrod. El kell menni orvoshoz, de már most készülj fel hogy szigorú diétára fog fogni
2018. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem dietazhatok.. Versenyre keszulok fel es meg tomegelnem kell.. Januarba megy csak a dieta..
2018. szept. 7. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!