Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől nem látszik, hogy van...

Mitől nem látszik, hogy van karom?

Figyelt kérdés
Rendszeresen edzek kb. 39-es karom van (tudom ez nem olyan hú de nagy). Befeszítve látszik is rendesen, hogy edzek,de úgy simán hétközapi életben ránézve nem hinném,hogy bárki megmondaná. Ember lát egy gyúrós srácot nekik úgy szokott látszódni, hogy van bicepsze rendesen.Nekem vajon mitől nem? Lehet mert zsírosabb vagyok(20% testzsírom), szálkásan látszódik, nem feszítve is? Vagy csak simán testkép zavarom van? :D

2018. szept. 7. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, testképzavatod van.
2018. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg nem tudok írni. :D
2018. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szergej55 ***** válasza:
Valószínű azért ítéled nem látszónak, mert a te szemed is a 120 kilós csupaizom versenyzők látványához és hasonlítgatásához szokott. Én sem látom ezért valami marha izmosnak magam, főleg hogy a mi szemünkkel nézve kb. 100 kilótól indulna a játék, ahol már első ránézésre észrevehető, ha valaki komolyan edz, az átlagnak meg már lehet, hogy mi is túl izmosak vagyunk.
2018. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg és megmondom.
2018. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én régen nem is vettem fel pólót mert kicsinek tartottam a karomat :D
2018. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!