Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzést lehetne otthon...

Milyen edzést lehetne otthon minimális eszközzel végezni?

Figyelt kérdés
Nagyjából 10 évet jártam konditerembe, de most úgy hozta az élet, hogy külföldön lett hetelős munkám, így pár hétnél tovább nem vagyok ugyanabban a városban, az itteni termekben pedig 1 évet kell aláírni.Jelenleg fekvőtámaszozom, valamint van egy ajtóra akasztható keretem, amivel húzódzkodni tudok.Mit lehetne még kitalálni, mi vált be nektek?
2018. szept. 12. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
TRX, esetleg egy szerelhető egykezes súlyzó készlet. Nekem olyan van amit kis frankó kofferbe el lehet tenni, alig foglal helyet.
2018. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Plank, guggolás, hasprés, kitörés, egyensúly gyakorlatok, ezekhez nem feltétlenül kell eszköz, otthonra beszerezhetsz gumiszalagot, egyensúlyozó korongot, kettlebellt is akár. Ha van lépcső, akkor lépcsőzhetsz is.

Rengeteg gyakorlat lehetőség van eszköz nélkül.

2018. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hordozható tolódzkodó, gimnasztikai gyűrű,haskerék.Ezekkel tök jókat tudsz edzeni!
2018. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt van videó is:

[link]

2018. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket.meglepett, hogy a fegyencedzés senki sem ajánlotta.ilyen témában mindig ez jön szóba.én mondjuk nem sok jó részt találtam benne.
2018. szept. 13. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:

"nem sok jó részt találtam benne."


Mi se, azért se ajánlottuk.

2018. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlottam, amit ismerek és nekem bevált. A fegyencedzésről hallottam, de nem próbáltam. :-) Olyat csinálj, ami neked szimpatikus és szívesen csinálod. Ha nem tetszik a fegyencedzés, nem kell erőltetni.
2018. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!