Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen kiegésztőket, edzésmóds...

Milyen kiegésztőket, edzésmódszert javasoltok?

Figyelt kérdés

Korábban 1,5 évig edzettem és egy hosszabb kihagyás miatt körülbelül egy hónapja kezdtem újra. Novemberben emelt testnevélés érettségit rakok amire futásból is kellene készülni,mivel ez eléggé háttérbe szorult az utóbbi időben.


Szóval a terv az hogy szeptemberben még folytatom a súlyzós edzést illetve a torna gyakoatokat és októberben vezetem be az úszás és futó edzéseket,de szerintem ebben az időszakban sem kéne teljesen feladni a súlyós edzést. Szeretném minnél kevesebb izom veszteséggel végig csinálni az októbert ebben van néhány kiegészítő ami segíthet jelen tudásom szerint(Bcaa) viszont ezekkel semmi tapasztalatom vagy hogy mit lehetne még tenni ennek érdekében.

Ti hogy csinálnátok ezt a felkészülést? Az edzést és a táplálkozást.



2018. szept. 15. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A felvételi legyen az első. Ha nem nagyon futottál már egy ideje, akkor minél hamarabb kezdd el megint.
2018. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Festőként dolgozok szóval szerintem beszélhetünk miután két 20kgs festékes vödörrel leszaladok az 5. Re 😂
2018. szept. 15. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Tedd már el magad, te diló. Téged felhúztak vagy mi van?
2018. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!