Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 éves vagyok, kb.196-7 cm...

17 éves vagyok, kb.196-7 cm és 65 kg. Szeretnék izmot pakolni magamra. De előtte lenne pár kérdésem: (? ) - (a kérdés miatt)

Figyelt kérdés

Hogy mennyire menne ez nekem? Mik kellenek a gyors fejlődéshez? Személyi edző nélkül is fejlődhetek? Heti hány alkalom az ideális? Hogyan vágjak neki, nem tudtok esetleg valami jó izomnövelős edzéstervet írni, amitől gyorsan lehet fejlődni? A fekfőtámasz-t kellene mellette csinálnom? Vagy elég lenne az is, ha csak fekvőznék, hasaznék és húzodzkodnék otthon? Hogy van az étkezés?

Bocsánat a kérdések miatt, de nagyon fontos ez nekem. Vékony vagyok, de magas. Jól szeretnék kinézni, ráadásúl az alkatom is meg van hozzá. Előre is köszönöm a válaszokat!!



2018. szept. 17. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik edzőteremben segítenek sztem. Menj le.
2018. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Én a home workoutot javasolnám.


Hétfő fahasogatás 3 * fél mázsa akác


Szerda talicska föld gurítás udvar végéig meg vissza 5* kifulladásig


Péntek 3* 50 kg cement hazahordása a tüzépről meg vissza


Étkezés, nehéz minden ami táplál


Reggeli zsömle + tömlős sajt kakaó


Tízórai valami pékáru de nem teljeskiőrlésű, az nem férfiembernek való


Ebéd pörkölt, paprikás krumpli, gulyás vagy valami hasonló lényeg a mennyiség! Sok!


Edzés előtt mehet egy kis rakéta, mondjuk kevert


Edzés után egy tömlős sajt, olyan mint az energia zselé csak be kell tolni a szádba és kész!


Vacsora töpörtyű, pörc, vagy az én személyes kedvencem SÜLT CSÁSZÁR !


Minden étkezés mellé mehet egy balatoni világos. Abban is van kalória.


Ha valami kérdésed lenne írj bátran segítek :)

2018. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát te igen vékony vagy, de sok ilyen kölyökkel talalkoztam.


Eloszor rendes fizikai munka kell. Attol lesz etvagyad, es a munka nemesít sok élményben lesz reszed. A tanulás legyen másodlagos manapsag a diplomval semmire nem mész... Dolgozol lesz sok penzed meg is erosodsz. Kell még valami.?


Táplálkozást elottem leírta valaki, ez igy jó, csak be is kell tartani.


Ilyen zabokat meg magokat hagyd. Azokat nem tudod megenni annyira rossz sem megemeszteni mivel nem is embernek való...

2018. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tanacsolom hogy személyi edzővel kezdj neki aki bevezet a testépítés, vagy csak a normális edzés vilagaba, segít összerakni egy étrendet, megtanít a gyakorlatok helyes kivitekezésére, stb. Ha komolyan gondolod persze. Lehet csinálni fekvőket orrvérzésig, de azoktól nagy csodát ne várj
2018. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyors fejlődést felejtsd el.Mert lehetne gyorsan ha elkezdenél az edzés mellett zabálni,de ha havi 1 kilótól többet szedsz fel szét fog repedni a bőröd mindenhol.Keresd ki a 3 napos kezdő átmozgató edzéstervet azt kezd el és nézz ki egy 2800-3000 kalóriás tömegnövelő étrendet.Utóbbi a lényegi rész.
2018. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!