Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ideig tart felépiteni...

Mennyi ideig tart felépiteni egy izmos testet és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Meguntam, hogy a lányok nem néznek semmibe, önértékelési és önképzavarom van. Izomzatot és testet szeretnék építeni. Most sem vagyok kimondottan duci, de van kis hasam, és a combom is elég kövér.


Kb. mennyi pénzt vihet el egy ilyen edzésprogram kiegészítőkkel?

(Esetleg valami tanács olyantól aki hasonló cipőben járt mint én.)


Egy elkeseredett 23 éves.



2018. szept. 18. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Testet már nem szükséges kiépítened, azt már az anyukád megoldotta Neked 9 hónap alatt. Ezzel együtt az, h formába hozd magad, nem rossz ötlet. A súlyzós edzést azonban nem ajánlom - nem azért mert ezzel ne lehetne “hamar” célt érni vagy épp rossz lenne. (Sőt!) Hanem mert még el sem kezdted, már utálod - tuti h abba fogod hagyni záros határidőn belül. (Úgy fogalmazol h mennyit vinne el, stb.)

A sport arról is szól h élvezd, kikapcsolódj és feltöltődj, nem kell súlyzózni feltétlenül egy atletikus test eléréséhez. Találd meg a saját sportod, ami hozzádvaló. :)

2018. szept. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Vidéken lakom és az ingázás mellet elég nehéz még eljárni edzésre valahova Pesten, konditerem meg csak van a közelben itt is, gondolom bár még nem nagyon láttam :D

Mindenesetre köszönöm.

2018. szept. 19. 00:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

En 17 evesen kezdtem ezzel a konditermi edzessel foglalkozni 1 ev alatt mar szep eredmenyek erhetoek el, mar 6 eve csinalom megszakitas nelkul. Nyilvan ezt a sportot lehet komolyan is csinalni es csak hobbi szinten is. Hobbi szinten azt gondolom eleg egy megfeleloen belott kaja, figyelj azert oda mibol mennyit eszel, legyel tisztaban a taplalkozas reszevel (ami a legfontosabb) ha heti 3x elmesz azt gondolom szep eredmenyeket ersz el es mindenkepp keruld el a szeroidok hasznalatat. Taplalekkiegeszitorol szerintem addig szo se legyen ameddig nincs beallitva egy normalis etrend eloszor tedd azt rendbe, egyebkent ha rendben van a kaja szinte nincs is szukseged ra, esetleg egy vitamin kiegeszitore.


Azt mondom vagj bele, sok sikert.

2018. szept. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a "mennyibe kerül" megközelítés nem túl jó kiinduló pont. Eleve nem lehet erre egzakt számot mondani. Nyilván lehet optimalizálni a dolgot. Akármilyen sportot is választasz,bújd előtte a szakirodalmat,a kaját tedd rendbe és akkor viszonylag gyorsan fog jönni az eredmény. A sport, a mozgás,az egészséges táplálkozás ne nyűg legyen,hanem az életed része. Az önsajnálatot fejezd be! A nőket az taszítja. Vágj bele és ahogy egyre jobb teljesítményre leszel képes, úgy jönni fog az önbizalom is.
2018. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szokták mondani, hogy a nyári forma télen készül. Ha most, ősszel elkezdesz edzeni, komolyan veszed és megfelelően étkezel, akkor jövő nyárra kidolgozott, sportos formád lehet. Ha még tovább akarsz fejlődni ls még keményebben edzel, még egy év és elérheted azt, amit a genetikád enged.

Én sosem használtam táplálékkiegészítőt, mégis fejlődöm. Egészségesen, változatosan étkezem, így is be lehet vinni a kellő tápanyagokat. De ez lehet egyéni, lehet más nem ilyen szerencsés.

Hogy mennyibe kerül? Kellő leleménnyel meglepően olcsó is lehet. Egy darabig saját testsúlyos edzéssel, street workout-tal is látványosan lehet fejlődni. Ukrajna nem kimondottak gazdag ország, ennek ellenére elképesztően jól néznek ki az alábbi videóban látható fiúk-lányok: https://www.youtube.com/watch?v=bvLQZVnz5WM

2018. szept. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk pl. havi terembérlet van 7 ezer forintért is, de Budapest és környékén lehet drágább, mondjuk 10 ezer. Nem kell semmi extrás helyre menni, csak alap gépek legyenek.


Tudtátok, hogy az egészséges táplálkozás nem kerül sokba? Hogy a csirkemell kilója olcsóbb, mint a legtöbb parízeré, felvágotté, kolbászé? Még olcsóbban is kijöhetsz, ha elkezdesz normálisan enni (=jó minőségű, nem zsíros állati fehérjék és összetett szénhidrátok).


Kiegészítőkből multivitamin+ásványi anyag komplex az alap, plusz ízületvédő és edzés utánra fehérjepor, ami tudom sok okos szerint itt nem kell egyáltalán. Ezek nekem összesen olyan havi 15 ezer forint alatt megvannak.

[link]

[link]

[link]


Mindenestől havi 25 alatt a kiegészítők + terembérlet, a kaja pedig mondom nem lesz extra, ha a mostani sok szart elhagyod, amiket eddig ettél.


Én 21 évesen kezdtem el edzeni, nekem az volt a bajom, hogy nagyon vékony voltam, de nagyon. 197 centihez 74 kiló.

Most 91 kg vagyok és nagyon sok kitűzött célt elértem már. Tényleg rengeteg önbizalmat ad, ha az izmos az ember, pedig még sehol nem vagyok ahhoz képest, hogy hol lehetek majd egyszer. Amúgy én 21 éves koromig szűz voltam, nyilván nem a gyúrás miatt veszítettem el, mert akkor még nem látszott belőle semmi. Ez is fontos, hogy önmagában a gyúrás nem oldja meg a csajozási problémáidat, mert nem kizárólag azért nincs csajod, mert nem vagy izmos. Valószínűleg más problémák is vannak, amiket meg kell oldanod a csajozásodban.

24/F

2018. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Menj el építkezésre dolgozni, akkor valódi, férfias izmokat építhetsz.
2018. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Budapesten havi 2 ezret fizetek a teremért. Vannak gépek, van rúd meg súly, meg öltöző zárható szekrények, zuhanyzó...


Marad pénz csirkemellre :D


Ki lehet ezt hozni low budgetben is.


Amúgy meg a szokásos.

Ezt olvasd el és kövesd a leírtakat.

[link]

2018. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fölösleges táplálékkiegészítőket venni, max vitaminra!

Egy havi kondi berlet: 5-10 ezer ft

Csirkemell file 1kg 2 napra: 1300-1500 ft

Zöldség koret, rizs, burgonya, zabpehely, rostos kaja, lenmag olaj


Majd ugyis kitapasztalod, csak napi osszbevitel szamit! Neten van kaloriaszamlalo, es benne van hogy mennyi feherje, zsir, stb

2018. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne vegyél semmilyen alkoholt, ha cigizel rakd le és máris meg van oldva a pénzkérdés.
2018. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!