Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ideig tart felépiteni...

Mennyi ideig tart felépiteni egy izmos testet és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Meguntam, hogy a lányok nem néznek semmibe, önértékelési és önképzavarom van. Izomzatot és testet szeretnék építeni. Most sem vagyok kimondottan duci, de van kis hasam, és a combom is elég kövér.


Kb. mennyi pénzt vihet el egy ilyen edzésprogram kiegészítőkkel?

(Esetleg valami tanács olyantól aki hasonló cipőben járt mint én.)


Egy elkeseredett 23 éves.



2018. szept. 18. 23:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A koxos izom megy le 1-2 hónap alatt, amit naturálban szedsz fel abból ha a normális kaját tartod edzés nélkül is elég lassan kezdesz el leépíteni szóval a 10-es komment hülyeség. Egyébként kaja tényleg nem drágább az egészséges mint a normál. Kondibérlet Budapesten lehet drágább itt Pécsen 6000-7000 közt elég korrekt termeket lehet találni (ahova én járok 6400Ft a teljes árú bérlet). Tápkieg én amit szedek egy alap vitamin (biotech one a day) c-vitamin (biotech c1000+bioflavonoids) alap izületvédő (biotech arthro guard) és fehérje (scitec wpp) de azt csak edzések után iszok napközbe nem és heti 3-4-szer edzek. Így nekem a kondibérlet és a tápkiegek összesen 13-16 ezerbe kerülnek havonta, általában inkább 13-14 közt ezer mert olyankor tankolok be mikor épp akciós az adott termék. Szerintem ennyit simán megér a + izomtömeg meg a mozgás és én szeretem is csinálni. A fejlődésről meg annyit hogy ha odafigyelsz a kajára és a helyes edzésre akkor az első 2 évben elég szép izomtömeget fel lehet építeni. Ahogy már előttem mondták a cigit és az alkoholt érdemes hanyagolni vagy legalább lecsökkenteni. Kivonják a vitaminokat a szervezetből, továbbá a dohányzás az állóképességet is rontja mivel károsítja a tüdőt, az alkohol meg egyrészt hízlal, másrészt nagy mennyiségben arra ösztönöz hogy több zsíros kaját egyél ami felszívja mert ugye égeti a gyomrot, továbbá ha jól bekarmolsz másnaposan valószínű edzeni se fogsz elmenni vagy ha el is mész nem fogsz tudni normálisan teljesíteni. Így nagy vonalakban ennyi :)
2018. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
#10 pont te vagy az aki szarul edz, kajal vagy csak koxolni tud csak :D
2018. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!