Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elmentem futni,7 km 39 perc...

Elmentem futni,7 km 39 perc alatt sikerült. Ez milyen eredmény? Állókèpesség, illetve sebesség szempontjából milyen?

Figyelt kérdés

2018. szept. 20. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmi különös
2018. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dicséret mert sportolsz, de ezt egy átlag egészséges ember le tudja futni.
2018. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Átlag ember hol fut le 7 km-t? :D A busz után fut 50m-t és majd meg hal az az átlag... Ez egyáltalán nem rossz eredmény.
2018. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez jó eredmény

Egy ilyen telekom vivicitta ge.c.in vagy egy normalisabb futoversenyen elso 100ba bennelennél

2018. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jónak jó ha az átlag embert nézzük, de sportolóhoz képest nem igazán.


... de szerintem a sportban nem szabad másokhoz viszonyítani magadat. Én sem vagyok még Mr Universe, de fogytam 30kgot, felszedtem egy kis izomzatot és nagy dolognak könyvetem el azt ami velem történt attól függetlenűl, hogy kb minden 4. ember jobban nézki nálam a konditeremben vagy kb minden 2. ember jobb időt fut mint én.


Te se másokkal foglalkozz. Ha ez jobb mint a 2 héttel ez előtti időd akkor kiválló, ha meg ezen stagnálsz akkor nem annyira.

2018. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok futó,nem célom félmaratonokat futni,csak szeretnék egy jó állóképességet.

Amúgy az elején 1 km-t alig bírtam lefutni

2018. szept. 20. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:

6# Nem feltétlenűl futóra gondoltam. Egyik ismerősöm európa bajnok kajakos. Kb 85kg tiszta izom volt 18 évesen. Ő is rettenetesen gyorsan futott. Nem tudok pontos időt mondani, de elképesztő volt.


Én akkor olyan 20 perc alatt futottam 5 kmt, ami nem volt rossz, de engem is lealázott.


Pedig ő nem futó.


Szóval itt tényleg csak az átlag emberhez képes jó ez az eredmény, aki szinte soha vagy ritkán fut és nincs elhízva. Ezért mondtam, hogy ne másokhoz viszonyítsd magad, mert úgy soha sem lesz siker élményed.

2018. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak szemléltetésnek akkor a 5km 20 alatt formámmal kb 42 kört futottam egy testnevelés felmérésen ő meg 60at.


Az enyém is bőven 5ös volt és kb top 3-4, de az övé rettenetesen jó volt.

2018. szept. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem a 39 perc miatt jo, hanem a 7km miatt. A legtobben le sem tudnak futni fele ennyit sem.
2018. szept. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó hát tudtam volna még futni,de nem ájulásig csináltam.Inkább az időeredmény miatt kérdeztem
2018. szept. 21. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!