Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen otthoni gyakorlatokkal...

Milyen otthoni gyakorlatokkal tudnék egy kis izmot "gyarapítani" magamra?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, viszont ülőmunkát végzek, ezáltal semmi izmom, a közérzetem is borzasztó, és bár szívesen járnék konditerembe, arra nincs időm.


Tudom google a barátom, viszont annyi de annyi gyakorlat van, mindenhol mást írnak, más időtartamot, valaki esetleg tudna tanácsot adni? Amivel biztosan hatásosan tudnék előre haladni? Például napi hány guggolás, kitörés? Esetleg felülés, ilyesmi?


Nagyon szépen köszönöm!!!



2018. szept. 20. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz konditerembe járni, akkor maradhat asaját testsúlyos edzés. Fegyencedzés pl.(ez egy könyv van benne nagyon sok hasznos gyakorlat) letöltheted.

Viszont az izom táplálékból épül fel. Nem elég csak edzeni.

Egy étrendet is követned kell.

2018. szept. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Időnk arra van amire találunk. Én sem azért járok hajnalban futni vagy késő este kondiba, mert úgy a legélvezetesebb :)
2018. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legközelebbi terem 30km-re van és heti 4szer még is edzem.
2018. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Favágás, kövek rakodása, cementeszsák cipelés.
2018. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, hogy nőnemű vagyok, nem férfi, egyedülálló anya, és munka/gyerkőc mellett ezért sincs időm eljárni konditerembe. Nem azért mert lusta vagyok.


De azért köszönöm.

2018. szept. 21. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!