Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jelenleg 120kg vagyok 53as...

Jelenleg 120kg vagyok 53as felkar es kb 17%testzsirral (amugy 22eves vagyok). Azt vettem eszre hogy atlagba felnek az emberek tolem? Foleg a lanyok akiken latom ezt.

Figyelt kérdés

De persze nem mindenki van aki teljesen normalisan kezel de azet eleg sokra igaz ez...Szerintetek tenyleg ijeszto ez? Ha meg beszelek veluk egybol megkapom hogy de kedves vagyok ,meg hogy pozitivan csalodott bennem.. Amugy az oltozkodesre se mondhato inget hasznalok,zakot es feszulosebb farmert.

Ennyire az jon le hogy aki edz az aggressziv/bunko?


2018. okt. 2. 18:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy egy testesebb embertől tartanak mások. Főleg, ha izmos vagy és nagydarab.
2018. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Hogy hogy 120kg vagy, ilyen tzsvel, milyen magas vagy? :D
2018. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
2 méter fölött van a magasságod?
2018. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
69%
Roma vagy? Mert akkor jogos a félelem
2018. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok. 185centi vagyok es nyilvan nem naturalon epitettem ezt a tomeget.
2018. okt. 2. 20:36
 6/45 A kérdező kommentje:
Meg a 17% nekem eleg elhizott forma.. 4-5% amin tenyleg szaraz az ember.. Jovore indulok versenyre, meg tomegelek 130kg-ig.
2018. okt. 2. 20:42
 7/45 anonim ***** válasza:

Az év kérdése. Rendben fiam tömegelj.

Gondolom te vagy Bereczki Krisztián.

2018. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
60%
Én 160 kg vagyok 67es felkar es kb 8% testzsirral(amugy 17eves vagyok) még az elefántok is arébb álltak az utamból amikor az állatkerbe sétáltam múltkor..
2018. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

Van több opció erre.Akik ennyi pénzt és időt tudnak áldozni magukra azok az esetek többségében nem rendelkeznek hétköznapi emberekre jellemező anyagi problémákkal.Tehát nem dolgoznak,de mégis minimum 15-20 millás kocsi is van mellé,lakás és legfeljebb valami könnyű de jól fizető munka,vagyis szociális aranyifjak,akik már ilyen fiatalon az önmegvalósításukat teljesítik be.Nő problémával sem igen rendelkeznek,mert egy ilyen megjelenés még szubkultúrán belül is kiemelkedő vagyis jelentkeznek az ebben a világban élő nők maguktól,felcsípni sem kell.

A következő lehetőség ha a szűkös anyagi lehetőségeidet magadba ölted,de szociálisan nulla vagy ezen felül lejön,hogy te is aranyifjú életet szeretnél,viszont a megjelenéseden kívül semmi nem támasztja ezt alá.Úgy meg az jön le,hogy valami baj van a fejeddel,megfelelési kényszer,kisebbségi komplexus,az ilyet meg messziről kiszúrják a nők,hogy kamu vagy és elkerülik.

Aztán van a nők másik nagy csoportja,akiknek kimondottan bejön az,ha a palija egy iszonyat nagydarab hatalommal rendelkező agresszív bűnöző.Ők meg azért csalódnak mert várnák az ehhez párosuló lehengerlő környezetét uraló alfa stílust,ami nem jön mint írod.

2018. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam h el kell hinni.. Nem is azert irtam.. Nyilvan van aki nem tudja elfogadni h vannak akik megtudjak tenni azokat a lepeseket amit meg kell ezert a tomegert es nem tudja felfogni h mennyi aldozat van benne.. Na meg a 160kg gyerek..szegenykem rossz hogy vannak nallad 6x nagyobbak? V zavar hogy 22 evesen mar 7x nagyobb vagyok nallad? Koztunk annyi a kulombseg hogy en valos adatot adtam meg te meg 1 kis 60kg-os ... Vagy :) vagy kover..
2018. okt. 2. 22:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!