Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni terem vs konditerem?...

Otthoni terem vs konditerem? Előny-hátrány?

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem millios összeg lenne egy normàlis otthoni terem

Nekem otthon nem lenne meg a motivàciòm az edzéshez

2018. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sok mindenen múlik. Mire használnád, testépítés, vagy csak sport-mozgás, mennyiszer használnád, milyen a kiválasztott terem, stb.

De az első leírta a lényeget szerintem.

Otthoni terem előnye viszont, hogy nem vagy időhöz kötve, bármikor használhatod, amikor akarod. Nem veszi el a kedved az edzéstől, az utazás, nem kell fizetni érte, ha van pénzed, helyed, persze hogy az otthoni jobb.

2018. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

na meg ami nekem fontos, nincsenek emberek. Csak te használod, nincs tömeg, nem kell sorba állni.

De úgysem tudsz olyan változatos gépeket beszerezni, mint egy rendes teremben van.

2018. okt. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En ugy tudom gepekre nincs szukseg otthon,eleg a szabadsuly es az hasznaltan viszonylag olcso.Egyebkent csak egy sportosabb alak a cel,ne nézzek ki taposnak.
2018. okt. 4. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kell otthonra egy fekvenyomó pad meg egy guggoló állvány, meg mondjuk 200 kiló plusz 2 állítható 1 kezes, ezzel kb mindent le tudsz edzeni, főleg ha nem az a cél, hogy minden egyes kis izomrostod ki legyen dolgozva a scitec muscle beachre. Én is otthon eddzem és fejlődök, nem kell senkire várni, akkor megyek le amikor akarok (és van időm) és kb 2 évnyi kondi bérlet árából (nálunk havi 10 körül van) mindent megvettem.
2018. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Konditerem: szar zene

Sok ember útban van

Drága, de legalább is annyiba kerül mint egy rendes erőedző terem bérlete

Tele van csomó haszontalan géppel

Nem megfelelő hőmérséklet

Utazási idő

Előny: biztosnágosabb edzés ha vannak mások, néha jó beszélgetni.

Otthoni terem: ha az ember ért a vashoz, fillérekből össze lehet dobni, csak a rúd/egykezesekből kell gyárit venni,meg néhány kisebb tárcsa, a többi lehet vágott.

Nem zavarnak, magadnak raksz zenét, edzhetsz kisgatyában, beállítod a fűtést, klímát esetleg.

2018. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és otthon nem kell nézned a sok retardált gyakorlatot végző dilettánst.
2018. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#5 Ugyanez van itthon nekem :D
2018. okt. 5. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!