Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Útmunkások mitől ennyire...

Útmunkások mitől ennyire kigyúrtak?

Figyelt kérdés

Minden nap Elmegyek egy utmunka mellett, ott kb. mindenki 45-ös bicepsszel rendelkezik, fittek, ki vannak pattintva.


Természetesebbek mint ezek a kondisok...


Mit ehetnek? Lehet a sok munka lefarasztja annyira őket, hogy ilyen sok kalóriát bevisznek?


2018. okt. 15. 18:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
Magyarul, aki szellemi munkát végez, az csak nő lehet, kedves kérdező? (Remélem, a hat elemid megvan...).
2018. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Erről van itt szó.
2018. okt. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy dagadt troll lehet aki inkább mint hogy lefogyna és magába szállna próbálja hitegetni hogy ő a férfi :D
2018. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Jó meglátás!
2018. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Na a fogyaték kommandó megérkezett, hogy egymásra találtak a kretének.
2018. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Elég fogyatékos kretén vagy te igazi kislány :D
2018. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 $$$$$ ***** válasza:
83%
Váó én nem tudom, hogy milyen út építő munkásokat látsz te. De hogy eggyiknek sincs 45 ös karja az biztos 😂 . Mert simán a munkától nem lesz 45 ös karod XD . Max szálkás lesz aki dolgozik. Nyilvan van az útépítők közt is elszorva 1-2 nagydarab embermint minden más munkakörben is de azok biztos hogy edzenek mellette. De a legtöbb útépítő vagy kövér vagy sovány XD . De van köztük 1-2 szálkás. De a sima munkától sose leszel olyan izmos mint az edzéstől... De a 12 óra kemén ymunkát meg hagyjuk 😂. Többet támasszák a lapátot mimt amennyit dolgoznak XD . Mert amúgy nem ilyen lassan épüpnének az utak XD ... De ez nem is baj.ert senkitöl se lehet elvárni hogy halálba dolgozza magát mert nem rabszolgaság van... De azert mindenki látja hogy az útépítéseknel ha 2 szer gyorsabban is dolgoznának az emberek az is lassu lenne😂 . De ez uvyan így van más munkakörben is aki n3m magának dolgozik hanem másnak az álltalábn nem erölteti meg magát hanem szépesn lassan csináll mindent( Tisztelet a kivételnek).
2018. okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
Ne vegyétek már komolyan. Provokatív a kérdés. El is érte a célját a kérdező.
2018. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
61%
Végre ertelmes emberek! Mindig egy kis vilagtalan bzinak ereztem magam amiert nem zabalhattam tomlossajtot az irodaban 2x6 oranyi izzadtsagban valo furdes utan utvefuroval a kezembe a sukár meg lásoj muroshávó spanok kozottes aztan mentunk a 12 ora utan a kocsmaba elinni minden nap amit mdgkerestunk de hat sajnos az elet nem tehet mindenkit ferfiva valakinek ebbe a poratkás legklndicionalt irodaba is tengodni kell es lejarni a konditerembe szanalmaskodni hogy miert nincs 45os szalkas karom a legkalapacstol. Mindegy. Majd egy masik eletben. Akinek ferfinak kellett szulessen az az lett es kesz. Igazatok van!!
2018. okt. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
62%
#10: Mit kell azon szégyellni? Akkor te dolgozz 12 órát egész nap állva az udvaron, én viszont köszönöm szépen, jól megleszek a fűtött irodában is, a seggemen ülve. Nem tudom miért kell ennyire lenézni az ülőmunkákat, azokban is ugyanúgy el lehet fáradni, csak nem fizikailag, hanem pszichésen.
2018. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!