Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Női testépítők hogyan kerülhet...

Női testépítők hogyan kerülhetik el, hogy eltűnjenek a melleik, de mégis alaposan kigyúrtak legyenek? Vagyis ne csak szimplán izmosak.

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában sehogy, mivel szálkásításkor mindenhonnan lemegy a zsír a mell pedig főleg abból áll, általában szilikonnal pótolják.
2018. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az gáz, és ha egy ilyen szilikonos teherbeesik? Hogyan szoptat?
2018. márc. 28. 20:09
 3/10 anonim ***** válasza:
ugyanúgy?
2018. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ahhoz nem értek igazán mert gondolom az több dologtól függ a hormon-háztartástól is, ugye valakinek 'eredeti' mellel sincs teje. Szóval ez nem csak attól függ, a szilikon ezt nem befolyásolja szerintem.
2018. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jól írták. A szilikon nem befolyásolja a tej termelést, ugyanis a tej termeléséért nem a zsír szövetek a felelősek, diétánál 'csak' azt veszítesz, plusz a helyére kerülő szilikon 'ugyan olyan haszontalan' lesz ott, mint a zsír volt. Ha érted.
2018. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Viszont nincs valami módszer,vagy tabletta mellek eltűnése ellen? Mert az azért gáz. Tönkreteszi az egész iránti lelkesedést.
2018. márc. 29. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs, de ha csak szebb testre vágysz és nem akarsz testépítő versenyeken szerepelni, akkor nem lesz olyan alacsony a testzsírod és mégis szép alakod lesz, és marad melled is.
2018. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én?
2018. márc. 29. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért vagy erre kíváncsi, kérdező? Testépítő szeretnél lenni?

Nekem szerencsére sikerült megőriznem a melleimet, talán tudok tippeket adni.

28N

2018. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Meghallgatom. Küldheted akár p. ü-ben is.
2018. márc. 31. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!