Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem engedik a szüleim...

Miért nem engedik a szüleim hogy proteint egyek a gyúráshoz?

Figyelt kérdés
azt mondják hogy szerintük az nagyon káros az egészségre, de én tudom hogy ha ésszel csinálod akkor nem káros

2018. okt. 17. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1: mert tájékozatlanok. Mutasd meg mi van benne és miből készül. Vagy akkor ők se igyanak se tejet, és ne egyenek húst sem.


2: valószínűleg nincs is rá szükséged ebből sejtve (fiatal vagy). Sima kajából vidd be a fehérjét.

2018. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Kb. minden második kamasz, aki gyúr szembe ütközik ezzel a problémával.

A szülőknek fingja sincs róla általában és azt hiszik, hogy koksz, stb.

2018. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Nem ajánlom én sem ezeket a porokat...


Rendes kajákat egyél! Cigánypecsenye, sült kolbász, hurka, szalonna, lecsó.

2018. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Hármas, te te takarodj már innen a sivatagba te krumplistészta bmeg

Nem unod még hogy tolod ezt a munkás izét meg a kérdéseket a melegekről???

Te kerticsapképű

2018. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert nem tudnak róla semmit, és az ember amit nem ismer, attól legtöbbször fél. + a média hülyítése sincs jó hatással senkire, a fehérjét felemelték a szteroidok szintjére.

Ha fiatal vagy tényleg nem kell, sőt ha be tudod vinni az egész napi fehérjeadagod rendes kajálással, akkor egyáltalán nincs kiegészítőre szükséged később sem, mivel így nincs mit kiegészíteni. Nem kell túlzásba vinni a fehérjefogyasztást (ahogy minden mást sem), és nem lesz gond.

Testsúly kilogrammonként 1,5g fehérje elég.

Ezeket a videókat mutasd meg nekik: :)

https://www.youtube.com/watch?v=t9lZz4Y6BkI

https://www.youtube.com/watch?v=XdxnlieAs5Y

2018. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 $$$$$ ***** válasza:

Én is ebben a vipöben járok... Károsnak tartják... Fater is mindig mondja hogy ő se ivott anno pedig edzett és így is erős meg nagy lett... És nagyon káosnak tartja... És bármit mondok vagy mutatok jem érti meg hogy nem káros... De én attol iszok protein shaket csak nem tudják szüleim XD .

18/F

2018. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6-os te aztán igazi rosszfiú vagy.


Azért a kakaót nem kell eldugni, azzal talan anyuci meg is itatna.

2018. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 $$$$$ ***** válasza:
Ezt egyaltalan nem azert írtam hogy megmutassam hogy miylen "rossz,, fiú vagyok . Hanem azert mert én tudom hogy jó. És nem fogom csak azért nem inni mert nem engedik. Úgy érzem lehet saját döntésem is már. De ha te ebböl csak azt szürted le hogy rossz fiú vagyok akkor gratulállok 😂😂.
2018. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves hármaska, mert a szív és érrendszeri megbetegedések sokkal jobbak :D


A szülőknek meg magyarázd el, hogy sok különbség nincs mondjuk egy adag fehérjeshake vagy egy 10 tojásfehérjéből készült rántotta/egyszelet csirkemell között. Persze én is a szilárd kaját támogatom, a fehérjeporok akkor ajánlottak, hogyha a mindennapi étkezésben nem tudod bevinni az elegendő mennyiséget.

2018. okt. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es ezt mondhatnád a regi nagyoregeknek akik 90 évig eléltek aktivak voltak még utolso éveikben is. Majd kivancsi vagyok ezekkel a porokkal Meddig lehet kihuzni
2018. okt. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!