Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tesztoszteront érdemes bőr...

Tesztoszteront érdemes bőr alá adni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Volt már hasonló kérdésem, de nem jöttek rá annyira olyan válaszok amikkel elégedett lennék. Láttam már videókban, hogy az emberek a hasukba adták a tesztót, nem olyan mélyre tehát nem a fenék/váll/combizomba módszerrel. Illetve egy andrológus oldalán a tesztoszteron pótlás résznél olvastam, hogy: Tesztoszteron injkeció (izomba vagy bőr alá) heti 1-2x. Tehát mi a különbség a fenék/váll/combizomba és a bőr alá beadás között? Érdemes bőr alá adni?

2018. okt. 19. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyelv alá szoktam.
2018. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

google: testosterone intramuscular or subcutaneous


olvass ha ennyire érdekel

2018. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem, mivel IM szer, rá is van írva. Egyet lehet így elérni, jól begyullad, de legalább nem szívódik fel.


Bőr alá inzulint és GH-t szoktak adni.

2018. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ma 20:15


Én is úgy tudom, hogy ezeket izomba kellene de mint a kérdésben is írtam láttam rá ellenpéldákat. Az egyiket egy orvos honlapján (bár nem tudom, hogy ő milyen tesztoszteront ad pótlásra). Akkor mi is a helyzet?

2018. okt. 19. 23:18
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak intramuszkulárisan szabad alkalmazni ha már használod.

Nagyon sokan paráznak a tűtől, és minél rövidebbet vezsnek és ilyenkor gyakori hogy nem megy elég mélyre, nem ér izomba a vége és lesz ott a beadás helyén egy szép nagy pukli.

2018. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Válaszoltam múltkor is,többen írták hogy jobban gyullad rosszabbul szívódik fel. Ennyi. Nem érdemes. De müködik ott is valószínűleg bár én is csak hallottam hogy valaki bőr alá adja. adtam 3 centis tűvel,valószínű az is izomba ment 4 centissel utána kevésbé lehetetet érezni a helyét.
2018. okt. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2018. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már a korábbi kérdésednél is pont ugyanazt írtam a #3 válaszoló. Ne érdekeljen a miértje, így van és kész
2018. okt. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor ha ez egy rossz megoldás, miért látni videókban, hogy hasba adják nem túl hosszú tűvel? Illetve az orvos miért volt ez írva egy orvos honlapjára?


Ma 10:27 azért engem érdekelne a miértje.


Ma 5:31 Mennyivel szívódik fel szerinted rosszabbul? Ha valaki nem akar izomba akkor lehet alternatíva?

2018. okt. 20. 17:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen van alternatíva ha félsz a tűtől. Ezt hívják orál készítménynek. Kérdés megéri -e 10szer jobban terhelni a májat minthogy csak betolnád azt a tűt kb 2 mp alatt.
2018. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!