Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Negatívba élvezetet statikus...

Negatívba élvezetet statikus gyakorlatokkal lehet izmot építeni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ágy-izom kapcsolat lesz jobb? Érdemes ilyeneket is csinálni? Pl húzóckodás azon pozícióját tartani, ahol legjobban feszül az izom, ameddig csak bírom, aztán olyan lassan leengedni, ahogyan csak bírom. Ebből meg csinálni ötöt-nyolcat. Egyéb gyakorlatokat is így. Használna vajon?
2018. okt. 19. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, így elvész az edzés intenzitása. Persze az sem jó ha rángatva lendületből csinálod pl a húzóckodást. A két véglet között csináld, mondjuk a felhúzás része normál gyorsaság, a leengedés pedig kicsit lassabb, koncentráltabb.
2018. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze néha jó ha csinálod, nem azt írom hogy nem ér semmit, csak hogy fejlődés szempontjából nem a legideálisabb. Agy-izom kapcsolatra jó.
2018. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elvégzett* arra gondoltam, hogy heti 3-ból egy ilyen végrehajtással lenne. Azzal talán még nem esek át a ló túloldalára.
2018. okt. 19. 21:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Agy-izom kapcsolatra lehet nem is ártana, mert legtöbb izmom hiába feszítés teljes erőből, lazán be tudom nyomni. Ezen ez segít ugye?
2018. okt. 19. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Én minden pull edzésen csinálom húzódzkodásnál, hogy megtartom a feszített pozícióban. Agy-izom kapcsolatra és erő fejlesztésre(és állóképesség, ha nem raksz egy idő után plussz súlyt, csak az időt növeled pl, vagy az ismétlésszámot, de ezt gondolom tudod) mindenféleképpen jó. Izom építésre? Hát, a húzódzkodás többet ér, de valamennyit ez is tesz hozzá szerintem. Hajrá!
2018. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kihagytam, hogy én ezt úgy csinálom, hogy például 2x y mp tartás a feszített pozícióban. A végére igencsak érezni szoktam, hogy csináltam is valamit.. :D. De egyszer kipróbálom amit leírtál. Hátha az jobb.
2018. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!