Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A high bar guggolás biztonságo...

A high bar guggolás biztonságosabb a low barnál?

Figyelt kérdés
Low barnál jobban előredőlünk,ha esetleg nem tudnánk felállni,high barnál hátra tudjuk dobni a súlyt,de low barnál a nyakunkba szakad,nem?

2018. okt. 27. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanolyan veszélyes lehet mind2, keret ajánlott
2018. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs társad az edzésnél és olyan súllyal próbálsz guggolni amivel necces hogy fel tudsz e állni akkor vagy kérj meg valakit hogy álljon mögéd, vagy használj keretet. Igaz hogy high barnál nagyobb eséllyel tudod hátradobni a súlyt ahelyett hogy lerántson, de az sem egy jó megoldás. Nem hiszem hogy örülnének neki a kondiba ha ledobnál a földre száz vagy kétszáz valamennyi kilót.
2018. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szergej55 ***** válasza:
Erre van egy egyszerű megoldás: edzőtárs nélkül akkora súlyt használj, amit biztosan nem fogsz bebukni. Ne aggódj, így is lehet bőven fejlődni, én sem buktam guggolást évek óta, mégis tudtam benne erősödni. Keretet én nem ajánlok, a szabadsúlyos guggolással nem azonos mozgáspályát erőltet, ami hosszabb távon tényleg nyírhatja az ízületeidet. Ha jól megtervezed az edzésterhelést (vagy egy netes kalkulátorral dolgozol), akkor jobb eséllyel tanulsz meg korrektül guggolni, ami később biztosan nem lesz rossz hatással.
2018. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 a guggoló keret nem vezeti a mozgáspályát..

Kit érdekel örülnek e a teremben a dobálásnak, ledobod, vagy meghalsz körülbelül, de legalább is megrokkanhatsz.

2018. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szergej55 ***** válasza:

5.:

Igaz, a Smith-kerettel kevertem, ez azért van, mert én rendes guggoló keretet nem láttam egy helyen sem, ahol régebben edzettem, innen az asszociáció.

2018. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok smith keretben guggolni,azzal nem tudok előredőlni
2018. okt. 27. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 nem is kell, az csak vádlizni jó.
2018. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!