Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelésnél mennyire fontos...

Tömegelésnél mennyire fontos az időpont betartása?

Figyelt kérdés
Ha eszek valamit, akkor mindenképp ki kell alakítanom olyan rendet, hogy pl. minden reggel 9kor, majd 12kor, 3kor stb. kajálok? Vagy bármikor mehet a kaja, amikor éhesebb vagyok, csak legyenek meg a makrók? És a kalória mennyire számít, ha a makrók megvannak?
2018. okt. 27. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Egész napos bevitel számít.Nyilván jobb ha 6szor eszel egy nap de ha csak 3szor tudsz akkor se fordul fel a világ épp úgy fejlődsz mert meg vannak a makrók.
2018. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamennyire fontos és számít, nyilván nem azért van ez a napi 5-6 étkezés kitalálva így, hogy direkt megnehezítse az ember életét.
2018. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően az egész napos bevitel számít. Van, aki nem is tud napi 1-2 alkalomnál többször enni, nem tudok róla, hogy ez sokat bekavarna, de persze lehet, hogy magas szinten vagy egyeseknek igen. Mindenki más, kérdező, nem lehet tudni, hogy neked mi a megfelelő, akár makró, akár edzés, akár elosztás terén. Megvannak az irányvonalak, de ez nem jelenti azt, hogy akkor is muszáj betartanod, ha nagyon kellemetlen számodra, különben közel sem fejlődsz olyan jól (kivéve egyes dolgokat, fehérje és kalória terén nincs mese, ami kell, az kell, de ez sem számolható ki pontosan az egyéni különbségek miatt).
2018. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok mit csinál az, aki naponta 1-2 alkalommal tud enni, milyen munkát végez, stb. Ételhordóról hallott-e már, vagy a lustaság mennyire játszik szerepet abban, hogy 1-2-szer eszik több helyett.


Amúgy durva is. Én 80 kilósan napi ~65 dkg csirkemellet és fél kiló rizst eszem, plusz úgy fél kiló zöldséget. Ezt nehezen tudom elképzelni, hogy lenyomjam 2 vagy pláne 1 étkezésben.

2018. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező a fix időpont. Én suliban fixen ettem, mert jó volt a rendszer. Azóta reggel alap, edzés előtt 1-2 órával alap, edzés után alap. A többi ahogy sikerül.
2018. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!