Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valóban annyira rossz a...

Torro Botond kérdése:

Valóban annyira rossz a napraforgó olaj?

Figyelt kérdés
Most nem arról van szó hogy rántotthúst szeretnék enni meg ilyen szarokat csak már nagyon meguntam a párolt csirkét , mennyire rossz ha éppen párolás helyett egy evőkanál napraforgó olajat rakok a serpenyőbe és abban sütöm meg a csirkét?

2018. okt. 28. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy evőkanálnyi nem vészes, viszont nagyobb mennyiségben nekem hegesedő pattanásokat/kiütéseket okoz a bőrömön.
2018. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
az hogy a napraforgó olaj szar nem azt jelenti hogy életed végéig csak párolt húsokat ehetsz, kókuszzsír egy hibátlan alternatívája a napraforgó olajnak, próbáld ki
2018. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
"Nem rántotthúst szeretnék enni meg ilyen szarokat" zabáld akkor a bűzös antibiotikumos szteroidos csirkédet te okostojás. Vigyazz mert bele fogsz betegni az evőkanál olajba xd
2018. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehetsz napraforgó olajat.

Sőt rántott húst is meg ilyen szarokat is ehetsz egész nyugodtan, nem lesz tőle semmi bajod.

Nem kell ezt túlparázni...

2018. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
A kulcsszavakban írtad az egészséget,ezért akkor a 2es válasza a megfejtés.Kókuszzsír.
2018. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Kókuszzsír, ja.


[link]

2018. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy haverom egész felnőtt életében görcsösen egészségesen táplálkozott, 39 évesen meghalt gyomorrákban...

Nem kell túlparázni a dolgokat, előbb utóbb mind elpatkolunk valamiben. Ígyis úgyis, ami jólesik azt edd meg.

Amúgy én jóminőségű kerámia edényeket használok, így elég egy egy csepp olajjal kioenni az alját és bármit megsütök amit akarok.

2018. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

--gömb--


Én nem szeretek húst enni de ha mégis megeszem akkor a hidegen sajtolt (napraforgó)olajban sütöttet . A finomitott olajat csak gépolajnak hívom.

2018. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!