Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire szelesithetem ki a...

Mennyire szelesithetem ki a vallam rossz genetikaval?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h a tipikus, magas, keskeny vallovu csontozatot orokoltem. Kb a vallam egy szeles a csipommel. Most nincs rajtam izom, max egy nagyon elhanyagolhato mennyiseg. Ha elkezdek edzeni es tipikusan a vall, csuklya es hatizomra nagy hangsulyt fektetek, mennyire javithatok a genetikamon? Van egy csomo ruha amiben meg a csipom szelesebbnek is tunik a vallamnal, ami mar zavar. Szerintetek?

2018. szept. 26. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A csontváz kb. 35 éves korig fejlődik.
2018. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18. de a faternek is ugyan ilyen szeles a valla, tehat ez mar ilyen marad, mar ami a csontozatot illeti. szerintem
2018. szept. 26. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha pakolsz rá izmot akkor valamivel szélesebb lesz, de ha genetikailag ilyen a csontozatod ne képzelj el valami brutális szélességet.
2018. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
brutalisat nem is kepzeltem, sajnos a vallovemet nem tudom szelesiteni. amugy ectomorf vagyok, annyi kulonbseggel, h a faradekonysag az megvan, de a zsir az siman tud jonni ram, ha nem mozgok semmit es zabalok, csak nem annyira konnyen.
2018. szept. 26. 23:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez világos. Kezdj el tömegnövelni.
2018. szept. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a problemam hogy keskeny a vàllam 190cm vagyok és a csuklyàm viszont arànytalanul nagy ami miatt még keskenyebbnek làtszik

De pakoltam ra egy kis izmot és màr egész jò

Szerintem nem a genetikàd a szar csak nagyon keves izom van a válladon

2018. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a nagyon keves izom az igaz. kb en is veled egymagas vagyok, 188cm. orulok amigy, akkor nekem sem remenytelen.
2018. szept. 27. 15:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Átlag genetikával és koksz nélkül is elérhető,vagy inkább eleve adott és sza/r genetikával is megközelíthető a derék plusz 50 centis vállkerület vagyis az ideális arány.Ezért a vékony derék-széles csípő inkább soványságra,edzetlenségre utal.Sovány fiataloknál nem ritka.De majd majd írd meg hogy 85-90 kilóval is 2 év edzés után fenn áll-e még a probléma.
2018. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2: Hát az még nem biztos, mert az anyánktól is öröklünk. No meg a nagyszülők tulajdonságai jobban meg szoktak mutatkozni, mint a szülőké.
2018. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!