Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kétkezes rúddal végzett...

Kétkezes rúddal végzett evezést lehet helyettesíteni ausztrál (vízszintes) húzódzkodással?

Figyelt kérdés
Természetesen plussz súllyal. Köszi!

2018. okt. 29. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2018. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Hát ha semmiképp sem tudsz rúddal evezni akkor egy jó alternatíva, de közel sem tudsz olyan eredményesen izmosodni vele.Esetleg megpróbálhatnád gyűrűn fél kézzel is ha már kettővel könnyen megy de súlyozva se rossz.Otthon edzesz?
2018. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Saját testsúllyal (és azokat kiegészítem súllyal, pl: húzódzkodás plussz súllyal) edzek. Otthon, illetve kinti parkokban. Köszönöm a válaszokat, ment a zöld!
2018. okt. 29. 16:21
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Hat figyelj...nem kerul olyan sokba egy ketkezes rudat venni meg tarcsat hozza.Tudnal csinalni felhuzast,evezes,bicepsz,tricepsz,vall,guggolas.Nem is feltetlen kell hozzá állvány stb.Egyik sarokba berakod es senkit sem zavar.
2018. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egykezes súlyzókkal is lehet evezni, csak a mozdulatot kell imitálni. Illetve, némi súlynehezékkel, mondjuk biszettben simán jólehet az ausztrál húzódzkodás.
2018. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, van itthon kétkezes és egykezes rúd is, valamint súly is (lábhoz ugye muszáj, hiába saját testsúly..). Mindig amikor csinálom az evezést a hátam alsó részét érzem, hogy fáj egy kicsit, pedig figyelek, hogy egyenesen tartsam. Mostanában éppen ezért jobban edzek rá homorítással lábemeléssel..stb, hátha sikerül ezt kiküszöbölni. Vállra, csuklyára és lábra használok külön súlyzót is, csak amit lehet, azt (ha könnyű már akkor plussz súllyal) saját testsúllyal végzem.
2018. okt. 29. 16:40
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. okt. 29. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Elején nekem is gyenge volt hozzá az alsóhátam de később felhúzástól, guggolástól meg hiperhajlítástól hozzáerősödött.Szerintem a technikával lehetnek gondok, próbáld a köldök körüli részhez húzni a rudat és a könyökeidet minél jobban a test mellett tartani,mintha könyékkel el akarnál tolni valamit.Hajrá!
2018. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Ki fogom próbálni!
2018. okt. 29. 18:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez derék gyengeség, NAGY PROBLÉMA!

Plank, és hiperhajlítás menjen ezerrel.

2018. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!