Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak itthon tudok edzeni,...

Ha csak itthon tudok edzeni, - ami ugye nem annyira hatásos, mint ha edzőteremben tenném azt, - kell tartanom az úgymond táplálékbevitel mennyiségét? Attól félek, hogy a nem túl hatékony itthoni edzêz miatt, a több szénhidrát bevitel zsírosítani fog.

Figyelt kérdés

#szénhidrát #CH #Táplálékbevitel
2018. aug. 28. 06:46
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem az számit hol edzel, hanem, hogyan. Azért mondják hogy az otthoni edzés nem jó mert 1, nincs meg az a hangulat 2, nem áll rendelkezésedre annyi gép.

1 erőkeret kell, 1 kétkezes és 2 egykezes rúd, meg a súlytárcsák. Ha ez meg van akkor otthoni edzéssel is eljuthatsz ugyanoda, mint a termivel. Nem kell mindenféle kábel meg fszom.

[link]

2018. aug. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnek teljesen igaza van. Annyival egészíteném ki, hogy az hogy nincs meg a hangulat van akinek nem negatív hanem pozitív dolog.


Én imádnám ha otthon egyedül edzhetnék, csak hát kis lakásban a 2. emeleten... :/

2018. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Otthon edzek és nagyon szeretem.Nem kell várni semmire, felrakom a fülesem és nyomom.Senki se zavar, nem gáz ha hülye fejeket vágok erőlködés közbe, esetleg egy kevés hang + nem más izzadtságába fürdök.Kb 150 ezerből kihoztam az egészet,amennyiben van helyed simán megéri.Nekem főleg, mert én alapból csapatsportot űzök és mellé erősítés jelleggel csinálom.Tökmindegy,hogy edzőterembe vagy kondiba emelgeted a vasat.Amennyiben nincs semmi testépítői álmod akkor otthon is kihozhatsz egy jó formát erőkeret + szabadsúly használatával.Jófogáson jobbnál jobb ajánlatok vannak , nem kell bemenned decathlonba venni haromszor annyiért újat.(ami még általában rosszabb minőségű is..)
2018. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Atti045 válasza:
0%

Ha csinálsz otthon 1 huzoczkodot meg tudsz fekvőtámaszozni körübelül 2-3év eltérő (genetika) és látod majd

Szalkásabb szebbek az izmok ugyanazok csak nem tudom ez miért van igy meg nem savasodsz erősebb leszek sorolhatnám

2018. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beszélni magyar?
2018. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez mind oké. De én jelenleg csak két 11 kilós kézisúlyzóval rendelkezem. Erre értem azt, hogy tudok annyit kihozni magamból, annyira meg tudom dolgoztatni az izmaimat, hogy a bevitt szénhidrát felhasználódkon akár pihenő napokon is?
2018. aug. 28. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha ezt beleírod a kérdésedben már az elején...


Ha komolyan akarsz otthon edzeni akkor veszel idővel egy normális rudat és súlyokat. Azzal mehetnek az alapgyakorlatok. Azzal lehet komolyan fejlődni.


11 kilónyi kézisúlyzó hát sok mindenre nem elég... Szerelhető? Akkor tudod egy darabig bővítgetni.


[link]


Lábra is lehet lehet vele edzegetni, ha egylábas gyakorlatokat csinálsz. De hamar kevés lesz.

2018. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerelhető. Tervben van egy kétkezes rúd is, na és persze súlyok is. Mennyi súllyal kellene felszerelkeznem, hogy lehessen vele fejlődni is?
2018. aug. 28. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdesnek egy 70-80 kilo + 180-220as rúd eleg lesz.
2018. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!