Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi guggolást végezzek...

Mennyi guggolást végezzek súlyokkal?

Figyelt kérdés
Azaz, még csak 5kilóval tudom csinálni, nemrég kezdtem neki ennek az egésznek. Jelenleg még nem az a célom, hogy nagyon izmos fenekem legyen, nagyon kidolgozott stb, mert tudom hogy ez ilyen kevés súllyal lehetetlen. Csak hogy egy kicsit mégis formásabb legyen, ne legyen ilyen zsíros, plöttyet vagy hogy írjam ezt xd Mellette persze mozgok mást is, kcal deficitem is 1200

2018. nov. 15. 12:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy korábban már sportoltam sokat, csak ellustultam és lett 10 kg feleslegem, és súllyal még nem volt dolgom, viszont tudom hogy kell helyesen guggolni, és arra gondoltam hogy elkezdhetnék 20percet guggolni ami alatt 500-at csinál meg az illető akinek a videóját nézem. Szerintetek? Az is lehet hogy nem fog menni mind a 20perc csak szeretném megkérdezni, hogy ti erről mit gondoltok?
2018. nov. 15. 12:24
 2/2 anonim ***** válasza:

A saját súlyos guggolás jó egy ideig, amíg hozzá nem szoksz. De minél előbb állj rá a súllyal végzettre, mert a szervezet gyorsan adaptálódik az aktuális terheléshez.

Egy idő után a 4*8-10ismétlés lesz a mérvadó gyakorlatonként, egyre nagyobb súlyokkal.

2018. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!