Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan vízzel iható fehérje...

Van olyan vízzel iható fehérjepor, amit jól esik meginni is? (A jelenlegi nem esik jól, nehezen veszem rá magam, hogy igyam, (Gymbeam) )

Figyelt kérdés
Egy héten ha 2x rátudom venni magam már nagy szó. Ezen a héten egyszer sikerült, csodálom aki ezt mindennap megbírja inni.

2018. nov. 18. 14:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9.

Kilója! Ismered azt hogy a dolgokat egységár szerint hasonlítjuk össze? Vagyis, hogy mennyibe kerül belőle 1 kg(/liter, stb), mert így mérhető össze a különböző kiszerelésben árult hasonló termékek ára.

Tudod, a boltban sem azt érdemes nézni két termék áránál, hogy mennyibe kerül az egyik, mennyibe kerül a másik (ami nagyobb betűmérettel van mindig), hanem ott van kisebbel az egységár is minden terméknél, vagyis hogy mennyibe kerül litere, kilója, stb.

Igen, a Scitec fehérjéket nem kilóban árulják, hanem angol mértékegységben kilóra váltva, ezért vannak nekik talán ilyen 450 grammos, meg 900 grammos, 2,3 kg-os kiszereléseik. De attól még X ft/kg alapján hasonlítunk össze.


10.

Ezt én sem értem. Én ízesítetlen (unflavoured) fehérjét iszom vízzel mindig. Nem ez a mérce, lehet inni ízesítettet is, de ez akkora punciskodás, mikor az emberek az ízéről képesek rinyálni az ilyeneknek, amiket nem az ízükért iszunk. Nekem akár egy csirke-rizsnél, akár egy turmixnál mindig az jár a fejemben amikor fogyasztom, hogy milyen hatása lesz majd rám, nem az íze.

2018. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 palilaci ***** válasza:
100%

Jo szar lehet neked. Az evesnek nemcsak az a funkcioja, hogy tapanyaggal lassa el az izmokat.

Mint pedig irtam, ha az ember kiad tobbezret egy elelmiszerre, legalabb tudja mar elfogyasztani oklendezes nelkul. A csirket sem veletlenul fuszerezi az ember, es nem is unalombol helyettesiti diszonoval, hallal, marhaval, egyebekkel.

Egy natural hobbistanak pedig (de megkockaztatom, hogy egy komolyabb kokszosnak is) tokeletesen eleg csupan a kaloriakat es a feherjet szamolni, ha mar kitapasztalta, hogy milyen tapanyagforrasokat preferal a legjobban.

Szoval ez a maintstream 3 orankenti csirkerizs meg grammozott makrok is akkora egy bullshit, mint az anabolikus kapu.

2018. nov. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12.


Ez a különbség talán azért lehet köztünk, mert én valamennyire új értelmet találtam az életemnek pár éve a testépítésben, amikor elkezdtem és naturál hobbistaságom ellenére komolyan veszem az általad leírt centizgetésekkel együtt, amennyire csak tudom.


Korábban alkoholista voltam, aki napi 3 üveg bort ivott meg minden nap, ez ezért lehet.

2018. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 $$$$$ ***** válasza:
11 es . Igen tudom hogy egyseg á szerint hasonlítjak össze a dolgojat képzeld el. És azt is tudom hogy a scitec 920grammos es nem 900 ha mar így bele kötöttél. De a 920 grammos scitec nem 5-6 ezer hanem 8-9 ezer körül van. Attol függ milyen . Pl . A 100% whey protein az aszem 7800. És én azt írtam hogy nem 5-6 ezer. Es csak azert írtam hogy kiloja es nem 920 gramm mert nem akartam kötekedni... Ezert is írtam hogy nem értem te hol veszel 5-6 ezerért scitecet...
2018. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!