Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan vízzel iható fehérje...

Van olyan vízzel iható fehérjepor, amit jól esik meginni is? (A jelenlegi nem esik jól, nehezen veszem rá magam, hogy igyam, (Gymbeam) )

Figyelt kérdés
Egy héten ha 2x rátudom venni magam már nagy szó. Ezen a héten egyszer sikerült, csodálom aki ezt mindennap megbírja inni.

2018. nov. 18. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Scitec whey prof nekem nagyon bejött amikor finnyas voltam, azon belul is a banános és csokis mogyoros. Most mar a naturt is megiszom. Annyi a lényeg csak nyeld, és ne ízleld, csak az utolsó kortyot😂
2018. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Próbálom, bár egyébként a gymbeam-ot azért válaszottam, mert ezt javasolták ár-érték arányban a ,,legjobbnak''. A Scitec mennyire vészes árban?
2018. nov. 18. 15:11
 3/14 anonim ***** válasza:
A bioteches 100% pure whey egész finom, de hosszú távon az a leghasznosabb ha túlteszed magad ezeken, hiszen nem az íze miatt isszuk. Egy lendülettel letolod, aztán iszol rá valamilyen gyümölcslevet hogy kevésbé érezd az utóízt. A scitec szerintem drágább, az átlaghoz képest.
2018. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, a sciteces fehérjék egész jó ízűek, de persze ne várj olyan kulináris élményt, mint egy csokoládés shake-től, mert ezek nem arra vannak kitalálva.
2018. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

GymBeam fehérje kilója: 3500 ft


Scitec fehérje kilója: 5000-6000 ft

2018. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Scitec tényleg finom, csak éppen meg kell fizetni
2018. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előtte vegyel turmixot kondiban, és ott megkostolod. Vagy lehet venni 1 adagos fehérjét
2018. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a protein buzz (Igaz nem tejjel kell, de a vaníliás tejjel nagyon finom. Olyan, mint egy híg puding. De vízzel is az eddigiek közül az első helyeken van nálam.) nagyon bejött. Jó márka és az ára is jó. A biotech 100% iso whey is jó (csak hát az ára már kevésbé vonzó). Egyszer tojásprotenit ittam..Na az nagyon rossz volt. Végül úgy ittam, hogy tettem bele egy nagy kanál fahéjat. Máshogy nem ment, mert szó szerint visszajött volna. Ha elfogyott a fahéj, akkor befogtam az orrom, oszt' csókolom. Végül elfogyott.
2018. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 $$$$$ ***** válasza:
A scitec a legjobb. Vagy a Blade sport ami szinten scitec termek. De nem tudom hol lehet scitec feherjet venni 5-6 ezerért... Én 9000 körül szoktam venni a scitec boltban... De a scitec es a blade sport is nagyon finom. De egyébként ez csak finnyásság... Nekem volt olyan fehérjém aminek oylan izze volt hogy a hányinger kerülgetett... Még is rendesen minden nap ittam.... Bár bevallom én is scitecet vagy blade sportot veszek azóta...
2018. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 palilaci ***** válasza:
100%
Ha mar kiad x ezret az ember kajara, amit valszeg tobb heten, honapon keresztul inni/enni fog, legalabb ne oklendezzen a masodik adagtol. Amugy idd zsirszegeny tejjel, a gyors felszivodast meg le kell szarni. Semmilyen kimutathato elonye nincsen es ugyis a napi osszbevitel szamit.
2018. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!