Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fehérjepor mérőkanala ilyen...

A fehérjepor mérőkanala ilyen óriási? Ezt kell háromnegyedik megtölteni? Nem sok az egy kicsit?

Figyelt kérdés

Én azt hittem, hogy csak egy kiskanálnyit kell bevenni. Erre adtak egy hatalmas mérő "kanalat", amit a felső csíkig (amire az van írva, hogy kétharmad, de gondolom azt értik háromnegyed alatt) kell megtölteni. És ez egy adag. Nem sok? nem értettem félre valamit, és kell kevesebbet beszednem? Mert most egy jó nagy adag pohár vízzel vettem a felét, de hát csak nem lesz tőle bajom.


Itt a kép a mérőkanálról:

[link]


2018. nov. 21. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy normális kanál.

De ha akarod, mérd ki mérleggel (a mennyiséget ami a zacskóra van írva) és akkor be tudod majd lőni, hogy kell e egy teli kanál.

De általában igen, kell. Egy kiskanálnyi fehérje lesz vagy 4-5 gramm, ami kb semmire sem jó. Egy adag olyan 25-30g szokott lenni.

2018. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 palilaci ***** válasza:
#2 +1
2018. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, sokat kell inni. Te gondoltál túl keveset.


Nekem pl. 35 g fehérje javasolt porból edzés után, ami mivel 80%-os fehérjetartalmú fehérjém van, azt jelenti, hogy összesen kb 42 g fehérjét töltök a shaker-be.


De ha a jellemzően 30 g-os kanalakat telerakod és "csak" annyit iszol, az is 22-24 g fehérje jellemzően.


Konyhai mérleged biztos van, ami grammra pontosan mér. Azon méregesd ezt is.

2018. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a normál kanál, ne félj nem sok ez :)

Ez csak 25-30 gramm, de azzal sincs baj ha púpozva rakod (én mindig), bajod nem lesz tőle.

2018. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!