Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításhoz egyedüli...

Szálkásításhoz egyedüli "szerként" a Clenbuterol jó lenne?

Figyelt kérdés
Amennyiben más szteroidot nem alkalmaznék szálkásításkor csak Clenbuterolt akkor a fogyásom lényegesen felgyorsulna tőle? Azt olvastam róla, hogy mivel megemeli a test hőmérsékletét diéta nélkül égeti a zsírt.

2018. nov. 22. 23:07
 1/3 anonim válasza:
100%
Egy srac szedi nalunk a melohelyen. Veri a viz, meg remeg a keze. Gondolom felporgeti a vernyomasat. Azt is olvastam, hogy sok egymas utan bedobalt bogyo agyverzeshez is vezethet vagy szivmegallashoz. Szoval nem ajanlom. Persze ha neked ennyire fontos, probald ki kis adagban, esszel. Teszteld le, neked mennyi eleg, hogy ne legyel tole rosszul, de azert porgessen. Ejszakara ne vedd be ha aludni akarsz. Amugy ha nem eszel annyi szenhidratot, akkor is szalkasodni fogsz, de ezt gondolom tudod. Csak az ido nagyur!
2018. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem, ellenben azok a mellélhatások jelentkezni fognak amit az első válaszoló írt. A clen önmagában nem csodaszer, ha amúgy nagyon jól állsz a diétáddal és az a plusz 1-2 kg zavar ami sehogy sem jön le, esetleg, hangsúlyozom ESETLEG segithet, de önmagaban szerintem így is kevés a jo eredményért. Amúgy pedig ne azt a nagy okosságot fogadjunk a szteroidenciklopédián olvastad, hogy "mivel megemeli a test hőmérsékletét diéta nélkül égeti a zsírt."

Ez mar rég megdőlt, olvass utána

2018. nov. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
inkabb valami dht plusz alap testo
2018. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!