Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kötelezőkön kívül külön póz...

A kötelezőkön kívül külön póz kérése testépítő versenyen?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy angol cikket, és ebből az jött le számomra, hogy testépítő versenyen a bírók bárkitől kérhetnek tetszőleges külön pózt is, ha úgy érzik, hogy az illetőnek a kötelező pózok által nem sikerült jól bemutatnia valamelyik izmát. Egészen konkrétan itt van két kép arról, amikor valaki állítólag nem tudta rendesen bemutatni a váll és a csuklyás izmát, ezért megcsináltatták vele az úgynevezett "asztal pózt".


[link]

[link]


Ez szerintetek igaz? Mondjuk látok benne logikát, de akkor is... Éppen készülök életem első amatőr versenyére, és valahogy nem szeretném ha beállítanának ebbe a pózba.


2018. nov. 24. 06:53
 1/1 anonim válasza:
Itthon még nem láttam ilyet, de Amerikában bármi megtörténhet. Főleg ha a versenyszabályok kiírásába beleraknak egy olyan mondatot, hogy "a bírók bármelyik versenyzőtől kérhetnek külön pózt is". Ilyenkor indokolniuk se kell, csak bemondják a versenyző sorszámát, és azt hogy mit csináljon.
2018. nov. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!