Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A személyi edzőkről és az új...

A személyi edzőkről és az új életvitelről?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.


Eljött az életembe az a pont amikor ténylegesen változtatni akarok a helyzetemen, de van néhány kérdés előtte.

Személyi edzőkről hallottam már hideget meleget valakinek van papírja valakinek nincs.


Ki mit ajánl férfi menjen női edzőhöz vagy férfi férfihoz?Ez mindig kérdéses volt számomra.


A másik hogy nyilván a változásban az étrend is beletartozik.

Hallottam olyan személyi edzőkről akik tudnak ebben segíteni de nem tudom hogy ez átlagban ilyen vagy csak néhány szakképzettebb edzőnél lehetséges e.

De ha nem lehetséges akkor hol lehet ez ügyben vagy milyen szakemberek tudnak ebben segíteni?


Ha megvan az illető(személyi edző) pl: interneten akkor elég ha mondjuk ráírok és megkérdezem hogy nem e lehetne esetleg valamikor találkozni az edzőterembe és akkor megbeszélni a dolgokat vagy személyesen kell felkeresni?Vagy hogyan lehetséges esetemben szakképzett személyi edzőt találni/keresni?


Mindenkinek köszönöm a segítőkész válaszokat!

17/F



2018. dec. 10. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Manapság ,ha bemész egy edzőterembe és megkérdezed,hogy van itt edző,akkor gyakorlatilag mindenki jelentkezik a teremben.

Itt a kérdés,hogy van-e olyan személy,aki reálisan fel tud mérni téged és elég őszinte hozzád.

Nagyon sok embernek vannak tartásbeli problémái vagy nagyon lemaradt izomcsoportjai.Elsőnek ezeket kell rendbe tenni,de sajnos ritka,hogy 1-2 hónap alatt eredményeket lehessen elérni.

Mindenki eredményorientált különösen a megbízók.

2018. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra akarok kilyukadni,hogy a legjobb edzőnek van gyógytornász végzettsége.Hidd el egy ilyen szakembernek messze több ismerete van az emberi testről,mint egy mezei OKJ edzőnek.

Természetesen az ideális felállás gyógytornász végzettség és testépítésben jártas szakember lenne.Sajnos,ebből nagyon kevés van,mert gyógytornászok többsége "lenézi"(?) a testépítést.

Én erősen ajánlom egy gyógytornász felkeresését és akár el is mondhatod,hogy milyen terveid vannak.Alaposan megvizsgál és ,ha talál olyan problémát ,amelyet orvosolni kell,akkor kapsz egy pár gyakorlatot.Azok is meg tudnak majd izzasztani.

2018. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akinek nincs papírja azt messze kerüld is el. Papír se mindegy milyen, mert sokan egy pár hónapos OKJs képzéssel szerzik meg. Nem egy tartós beszélgetéssel kezdi, felmérve az erőszintedet, egészségi állapotodat, stb. azt messze is kerüld el.

Ahogy előttem írták például sokaknál van tartásbeli probléma, vagy lemaradt izomcsoport, amiket előbb rendbe kell rakni. Előbbinél meg figyelni kell, hogy normális arányban legyenek a súlyok használva, mert túlzott terhelés többet árt, mint használ.

Normális edzők étrendben is tudnak segíteni, összeírják neked a kalória bevitelt, stb.

Simán felkeresheted facebookon is őket.

2018. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!