Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnák lefogyni?

Hogy tudnák lefogyni?

Figyelt kérdés
166 cm vagyok és 60 kg. Nehézcsontozatú és elég izmos testű, de zsír is van :( Én minden nap nagyon sokat edzek, de alig fogyok valamit. Az étrendem: csak ebédet eszek: salátát és ritkán reggelit is: gyümölcsmüzli. Valaki tud valami módszert hogyan fogyjak?

2018. dec. 15. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nehéz csontozatú vagy oké. Akkor nincs is rajtad zsír. HOGY akarsz akkor lefogyni, ha csak nehéz a csontod?
2018. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Emelgesd és forgasd sűrűn a helyesírási szabályzatot.

Talán akkor ragad is rád valami, és nem ŐK tudNÁK segíteni megmondani, hogy neked mit kéne írnod...

Legalább saját anyanyelved tudnád helyesen használni... -.-


De hogy ne csak offoljak, mi a francot akarsz te fogyni még a 60 kg-ból 166 cm magassággal?

Mellesleg ilyen étrend és életmód mellett kizártnak tartom, hogy zsíros tested lenne a fenti paraméterekkel.

2018. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapos saláta vagy müzli lehet... De ha nem fogysz, akkor túl sok, egyél kevesebbet.

Azért előtte lemérhetnéd, kiszámolhatnád s elmondhatnád, hogy hogyan eszel úgy 2500 kcalos salátákat (nagyon sok edzéssel ennél azért több kell, de ott vannak az alkalmi müzlik). El tudom képzelni, de azért minden ismeretemet és fantáziámat latba kell vetnem hozzá.

2018. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kitűnő vagyok és helyesírási versenyekre mindíg engem küldtek el...attól még, hogy lusta vagyok pontot vagy vesszőt kirakni attól még helyesen tudok írni. Amúgy meg ebben mi volt ami helytelen?
2018. dec. 16. 00:35
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

mindíg téged küldtek? biztos vagy benne, hogy mindíg?

egyszer sem mást, mindíííííg téged?


(és nyertél is - ha nem mindíg, akkor néha?)

2018. dec. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!