Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A jobb karom éjszakánként...

A jobb karom éjszakánként rendszeresen "el szoktam aludni", annyira, hogy teljesen kimegy belőle a vér. Ilyenkor mekkora mértékben pusztulnak az izomsejtek az oxigénhiány miatt?

Figyelt kérdés
Elég gyakran úgy alszom, hogy pont a jobb karomat nem érzem egyáltalán, amikor felébredek reggel. Annyira, hogy mozgatni sem tudom perceken keresztül. Totál nem tudom mozgatni, azt sem érzem, ha hozzányúlok. Nyilván oxigénhiányos állapotba került a karom, mert úgy feküdtem rajta, hogy nem jutott vér a karomba. Ilyenkor mennyire sínylik meg az izomsejtek? Lesz-e maradandó károsodása a karomnak? Több izomsejt sem pusztult el emiatt? Ha nem, miért nem? Mely esetben pusztult volna el több?
2019. jan. 2. 08:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem lennék egyáltalán vicces kedvemben. Reggeli torna esetleg nem segítene rajta? Hogy bemelegedjen picit az izom, ízületek megnyúljanak kicsit. Tudok linkelni pár schobert norbi vidit, azok elég jók.
2019. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Próbálom mozgatni a másik karommal. Akkor úgy kicsit gyorsabban belemegy a vér. Gondolom totál oxigénhiányos állapotban vannak az izmaim, ezért is gondolom, hogy ez nem tesz jót neki.
2019. jan. 2. 22:16
 13/15 A kérdező kommentje:
#1 Igen, elég kemény az ágyam, de puha ágyban, amibe belesüppedek nem tudok aludni. A gerincemet sem tartja.
2019. jan. 2. 22:18
 14/15 anonim ***** válasza:
Háziorvossal beszélj, ez nem hangzik jól kicsit sem. Maximum ránéz egy angiológus, vagy kézsebész, de valószínűleg csupán elfekszed. Ha kapsz egy nyáktömlő gyulladást, az nem olyan kellemes.
2019. jan. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Esetleg tegyél az érintett karod alá egy hengerpárnát.
2019. jan. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!