Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítashoz milyen gyakorla...

Szálkásítashoz milyen gyakorlatok a legjobbak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanazok mint tömegeléshez...

A szálkásítás kb csak másféle diéta. A közhiedelemmel ellentétben még kardió sem szükséges (persze attól még nagyon ajánlott és kifejezetten egészséges)

2019. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Nagyon magas ismétlésszám kis súllyal. Illetve csak izolációs gyakorlat. Mai kutatások szerint alapgyakorlatoktól csak a zsír gyarapszik. Lehet van benne valami.
2019. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm #2 a hasznos választ.

Kardió szerinted is szükséges? Ha igen, te mit ajánlanál?

2019. jan. 3. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Oké, tedd amit akarsz.

De ha kicsit utána is néznél, megtudnád, hogy szálkásításkor pont érdemes NEM levinni az ismétlésszámót, megpróbálni megtartani az erődet, ezzel jelezve a testednek, hogy igenis szükség van az izmaid megtartására. Minél jobban megtartod az erőd, annál több izom marad rajtad (persze ez fordítva nem feltétlenül igaz)

Az, hogy jön-e fel zsír, csak a bevitt kalóriák számától függ, nemtudom hogy ezt honnan vette az illető.

Mi az, hogy csak izolációs feladatok? Ennél nagyobb baromságot nem hallottam életemben.

Szeretném látni azot a kutatást, amire te hivatkozol.

Komolyan, tényleg olvass utána, profi fórumokkal és tudományos kutatásokkal sokkal jobban jársz.

A kardió, meg mint leírtam, nem szükséges, de nagyon hasznos. Sokat javít a keringési rendszereden és éveket adhat hozzá az életedhez.

2019. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Ohh már értem.

Kérdező.

Ez a kedves 64%os az ügyeletes trollunk, ha megnézed a legutóbbi pár kérdést, te is láthatod.

Nem hallgatnék rá.

2019. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező ne hallgas rájuk. Irigyek csak :) Már megszoktam.

Kardió tök fölösleges. Ha focizol , és már pedig biztosan focizol az tökéletesen elég lehet. Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj.

2019. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Oké én feladom. Kérdező, csinálj amit akarsz.
2019. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!