Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért járnak az emberek...

Miért járnak az emberek kondiba, ha otthon még jobb eredményeket tudnának kapni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az emberek szeretik szórni a pénzt.

Kondibérletre költik a pénzt, pedig azt nem tudják, hogy a súlyok ártanak nekik, főként az izületeket roncsolják.

Úgy vélem sokkal több értelme lenne annak, hogy otthon lenyomnának 50 fekvőt, ezzel még jobban is fejlődnének, mivel más és több irányból dolgoztatnák meg a testüket. Ez pedig fejlődésre sarkallná a testet, plusz még az izületeket sem terhelnék le ezzel.


A másik amit észrevettem, hogy előszeretettel veszik azokat a porokat. De ezek a porok ugyancsak károsak, mind a májra, mind a vesére, sőt az egész szervezetre.


Miért szeretik az emberek szórni a pénzt? Miért akarják tönkretenni az egészségüket?


2019. jan. 7. 20:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Nézd, a konditerem soha nem az értelmes emberek terepe volt. Nárcisztikus, mentálisan sérült emberek járnak oda. Szóval ezért.
2019. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Milyen porokra gondolsz? Mert szerintem kevered a kokszot a fehérjevel. Fehérjét azért isznak, mert azzal tudják a legkoncentraltabban bevinni a szervezetbe, ez pedig kell ahhoz h izom fejlődjön. De ez nem káros, csak azért mert por formája van. A koksz az káros valóban, de egy mezei kondis nem azt szed.
2019. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#2, ez azért nem egészen így van. A por az egy feldolgozott, ki tudja ki mit tett bele cucc. Tele van káros anyagokkal, amik bontják le a szervezetet.
2019. jan. 7. 20:43
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Már több napja olvasom az ilyen troll kérdéseket. Leállhatnál, tényleg unalms már.
2019. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#4, nem tudom miért kell ide pofátlankodni válasz nélkül. Gondolom nem is értesz hozzá, csak ma kevés házit adtak a suliban, ezért untakozol és ide jársz fel mindenkibe belekötni...

Én szakértők válaszára vagyok kíváncsi, nem pedig egy jóllakott napközisére.

2019. jan. 7. 20:54
 6/24 anonim ***** válasza:
#4 itt csak egy troll van...
2019. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Hazugság mind a két felvetés, igy válasz sincs rá.
2019. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Mi hazugság?

Szerintem az egyértelmű, hogy a súlyzós edzés tönkreteszi az izületeket. A porokról meg egy csomó tanulmány van, hogy károsak.

pl.: "A Consumer Reports című amerikai fogyasztóvédelmi magazin 2010-es kutatása során 15 fehérjeport vettek górcső alá, hogy vajon tartalmaznak-e nehézfémeket – például kadmiumot, ólmot, arzént és higanyt. Három termékről kiderült, hogy mégsem felelt meg az országban hatályos biztonsági előírásoknak. Ugyanabban az évben a ConsumerLab úgy találta, hogy a megvizsgált 24 fehérjepor egyharmada nem tett eleget a minőségbiztosítási szabványnak: kettőben veszélyesen sok volt az ólom, a többi pedig a címkén feltüntetettnél több zsírt és sót tartalmazott."


Erről ennyit. Inkább a kérdésre kéne válaszolni, mint azt megcáfolni.

2019. jan. 7. 21:04
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem teszi tönkre.

Az a tanulmány meg semmit nem jelent. A boltban vásárolható termékek jelentős részében több méreganyag van.

Van proteinporból is jó meg rossz minöség, akár bármilyen más ételböl is.

2019. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Nem teszi tönkre"


Ezt úgy mondod, hogy én hiteles tanulmánnyal bizonyítom az érveimet?

Az igen, így fejből jobb vagy, mint a szakértők által elvégzett kísérletek.


Választ kéne adni, nem pedig a valóságot megcáfolni és rám erőltetni a saját hülyeséget.

2019. jan. 7. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!