Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme váltogatni sorban...

Van értelme váltogatni sorban a negatív pados, vízszintes pados és a pozitív pados fekvenyomást?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha fekvenyomás gyakorlatot csinálok, akkor (most súlytól függetlenül csak példaként):

10x vízszintes,

pihenő,

10x negatív,

pihenő,

10x pozitív,

pihenő


Ha ezt csinálom folyamatosan, ennek van értelme?



2019. jan. 9. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Értelme van, nem elég a vízszintes a szép, esztétikus mellhez.

Viszont így is a vízszintes a legfontosabb!

Én úgy csinálom, hogy egy héten kétszer edzek mellizmot, egyik nap incline+flat másik nap decline+flat. Bár én az alsó mellre a súlyozott tolódzkodást preferálom.

2019. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 palilaci ***** válasza:
76%

Mar miert ne lenne eleg, ha 1 nagy mellizom van, es nincsenek kulso-belso-felso-jobbharmad reszei?


Kerdezo! Ha a mellizmot akarod megedzeni, akkor fekvenyomsz siman es tarogatsz melle. Ha a vallad levan maradva, es egy edzesen van a mellel, akkor nyomj ferdepadon, igy nem kell pluszban mellrol nyomni.

Ha fekvenyomo versenyre keszulsz, es szeretned erositeni a nyomasod egy bizonyos szakaszat, akkor nyomj negativan is. Ennyi.

2019. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Van. Több szögből kell betámadni az izmokat. Különösképpen igaz ez a mellizomra.

Külön, alsó, felső, középső mellizmot. 3 félé fekvenyomás, és mind a három részre minimum 1-1 izoláló gyakorlat.

2019. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

palilaci

azért elég sok (hobbi) testépítő szokott panaszkodni a mellizmának a felső harmadának alulfejlettsége miatt.

A decline tényleg nem feltétlenül szükséges...

A tárogatást meg hagyjuk... (Azt is max kábelekkel.)

2019. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Palilaci ismét megvillantotta, hogy mennyire nem ért ehhez a sporthoz.


Figyi Lacika mi se pofázunk bele dzsúdóba. Mi lenne ha te se dumálnál bele itt a dolgokba? Köszi!

2019. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 palilaci ***** válasza:

Nemar ez a trollkodas mar tenyleg a legalja te szerencsetlen. Latom a regi accodat is toroltek. Normalis hangnemben lefolytatott vitaknak ugy gondolom itt van helye, de a magadfajta provokatorokbol nem ker senki. Ez a forum nem a bomlasztasra van. A hulyeknel meg az 1000x megvalaszolt kreten kerdeseknel mehet a hulyeseg, de itt nem ez a helyzet. Engem pedig ne utasits sehova, nem vagy te sem itt, sem az eletben egy jelentektelen birkan kivul senki.


Ertheto miert mondod a kabeles/gepes tarogatast, de ez a felso-also-kozepso elkulonites es baromsag. A gyurosok meg azert panaszkodnak, mert szarul tapad a mellizmuk es/vagy nincs rajta elegendo izomtomeg.

2019. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Látom nehezen fogod fel.
2019. jan. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Negatív pad kuka... Builderen sem ajánlják.


Menjen egyenesen kétkezessel 4x

Döntötten pozitívba egykezessel 4x

2019. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


De azert ajanlgassuk csak a szerencsétlen kerdezonek h nyomjon fekve negatívan..

2019. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 palilaci ***** válasza:

[link]


Szerintem ennyit a builder hitelessegerol.

2019. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!