Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme otthoni "mini...

Van értelme otthoni "mini konditerem" kialakításának?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni kicsit aktívabban mozogni, és egy kis izmot felpakolni a testemre.

Konditerembe nem szeretnék járni, mivel a közelemben nincs is megfelelő, és amúgy sem vonz a dolog.

Viszont a házamban van egy teljesen üres szoba, ami kb. 20-25 négyzetméter. Lehet olyan "kondi" gépet kapni, ami nem 500 ezer forint, és használható ilyen célra?

Nem versenyzés a célom, pusztán heti néhány alkalom mozgás, erősítés az otthonomban.

Esetleg valakinek tapasztalata, ajánlani tudna ilyen gépet megfizethető áron? Tudom, hogy nem 20 ezres tétel egy ilyen gép (ami használható is), viszont 4-500 ezreket nem költenék ilyenekre.


Szóval, egy alapszintű "kondiszobát" mennyiért, milyen gép/gépekkel lehetne berendezni?


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2018. dec. 22. 17:56
 1/10 anonim válasza:
Ha nem vagysz tarsasagra sport kozben, ami szerintem sokat dobna rajta, akkor jo dolog otthon kialakitani.
2018. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Van!neten keress súlyokat használtan olcsóbb
2018. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme, de a gépnek nincs sok. Erre a célra elég lenne csak szabad súly, egy kétkezes rúd, 2 egykezes,fekvenyomópad, húzódzkodó és egy tolódzkodó. Persze ha szeretnél, akkor lehet gép is, de szerintem felesleges. Hajrá!
2018. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

fekvenyomópad, nem ilyen multifunkciós amin még bicska is van, azok minden szärt sem érnek

olyan 80ezer környékén tudsz venni stabil,erős,megbizható padot, azonkivűl kell egy kétkezes rúd,két egykezes, meg a súlyok, nemhogy 500 ezret, még 250se kell költeni de ha van lóvé megérné egy erőkeret amiben ugye van pad meg a guggolóállvány

2018. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Erokeret, univerzalis pad, sulytarcsa jofogasrol,ketkezes rud, tolodzkodo,huzodzkodo


Mas nem kell, ezt kb 150bol kihozod. Kell segitseg írj nyugodtan aztan segitek a dolgokban. 70ert vettem erokeretet 320 kilos teherbirassal,hozza 20 ezerert padot, tolodzkodo huzodzkodo kb 30 volt, + a sulyok is ugy 30-40 volt hasznaltan.

2018. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!


Tehát akkor inkább külön-külön összeszedni a dolgokat, mint egy (minőségibb) kombinált gép?

2018. dec. 22. 18:43
 7/10 A kérdező kommentje:

Egyébként többek közt ezt nézegettem, elég pozitív visszajelzések vannak róla.

[link]

2018. dec. 22. 18:47
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Szabadsulyok kellenek, semmi ilyen hülye kombinalt gépre nincs szukseged. Szabadsulyos alapgyakorlatokat kell csinalni ( guggolas, felhuzas,evezes,vallbol nyomas stb) melle pedig mehet huzodzkodas,tolodzkodas stb.
2018. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na azt a gepet biztos,hogy nem szabad megvenni :D Kell akkor tudok linkelni dolgokat amivel siman osszehozol egy jo kis otthoni termet. 1 éve en is osszeraktam egyet ezert van ralatasom a dolgokra :D
2018. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Világos köszi, írok akkor privátban :)
2018. dec. 22. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!