Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek Ulisses Jr...

Mi a véleményetek Ulisses Jr natural testépítőről?

Figyelt kérdés
Jó a formája? Tetszenek az edzései?

#testépítés #Ulisses Jr
2019. jan. 11. 10:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
56%
8as vagyok. A kategória nagyon lesüllyedt. Ez a forma bőven koxos és a trollok is tudják ezt de direkt adják a hülyét és próbálnak hülyíteni mindenkit. Téged is. Ez a forma koxos, sajnos ez van .
2019. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Alá is tudod támasztani ezt valamivel? Vagy otromba mód vádaskodsz csak?


Még egy elmebeteg sorozatgyilkost is megillet az ártatlanság vélelme. Akkor te bizonyíték nélkül mi alapon mondod valakire, hogy biztosan szteroidozik?


Egyesek marhára sokat képzelnek magukról...

2019. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Nem fogok képet küldeni magamról egy vadidegennek, már ne is haragudj meg...


Amúgy meg nem tudom mi ez a troll duma, én feltettem egy kérdést, de sajnos számíthattam volna rá, hogy ez lesz.


Én inkább megemelem a kalapom egy ilyen testépítő előtt, és azon vagyok, hogy a közelébe érjek, nem pedig vádaskodom, mint előttem írták.


Igen, tuti tele van pénzzel, így sokkal de sokkal könnyebb. De nem irigykedem, én is próbálom a kiegészítőket és a normális kajákat beszerezni átlagemberként.


De próbáljátok ki, hogy lazacot és édesburgonyát esztek 2-3 hónapig, és meglepődtök az eredményen. Én megcsináltam, elég sok pénzem bánta, de legalább rájöttem, hogy nem kell mindenkit meggyanúsítani, ujjal mutogatni...


Akkor őszintén, szerintetek mit lehet elérni natúrban, mert kb. már mindenkire ráfogjátok, hogy nem az?

2019. jan. 11. 17:01
 24/34 anonim ***** válasza:

Gyakorisok szerint aki ennél izmosabb az tuti kokszos


[link]

2019. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
56%

Átlagos genetikával Kellan Lutz formája hozható jó edzéssel és kajával szerintem, nekem hasonló a célom. Jó genetikával még nagyobb is lehetsz.


[link]

2019. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
55%

Az ilyen agyonszponzorált kamu naturálok miatt korrumpálódott el annyira ez a sport, és vannak így összezavarodva a fiatal testépítők. Ulisses remek genetikai adottságokkal rendelkezik, okosan, keményen edz és táplálkozik, de már messze átlépte a naturál határt ezzel az izomtömeggel és szárazsággal.

Ha érdekel hogy néz ki az esztétikus naturál maximum, ajánlom figyelmedbe a következő neveket: Jeff Cavaliere, Vince Gironda, Connor Murphy. Rájuk próbálj hasonlítani, ne engedd hogy megtévesszenek.

2019. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Lazar Angelov szerintetek natural? Csak feldobta a képét a google amin Murhpy mellett pózol és kíváncsivá tett a dolog.
2019. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Lazar Angelov priobolan-t és tesztoszteront szed, nem naturál. De se ő, se Ulisses nem hirdetik azért hamisan naturálnak magukat, Ulisses le is vette az instagramjáról a #naturalbodybuildingicon hasthtaget, miután egy ismert fitneszblogger nyíltan megvádolta hogy cuccol. Persze, egyikük se vallhatja be nyíltan, hogy szteroidozik, mivel fő szponzoraik a Scitec és Biotech, és eléggé elhiteltelenítené az egészet ha nyilvánosan felvállalnák a reklámarcaik, hogy nem a BCAA-tól meg a fehérjeportól nőttek ekkorára, hanem a tiltott anabolikus szteroidoktól :) Így egy amolyan nyílt hazugság lett belőle.
2019. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Amúgy ezek a cuccok nem vágják tönkre a májat?
2019. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

A szteroidok hatása az egészségre típusonként eltérő és elég komplex téma, van akinél két-három kúra nem okoz maradandó károsodást, illetve van egy cortisone nevű szteroid ami remek ízületi gyulladáscsökkentő.

De röviden: de, a tartós cuccolás árt a májnak.

2019. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!