Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Mi a véleményetek erről a has és csípő fogyasztó krémről?

Itt a gyakori reklamjában jelent meg egy termék. Eléggé felkeltette az érdeklődésemet.

[link]

Szerintetek jó?

Elég jók a vélemények róla.

[link] /velemenyek/

jan. 12. 12:12  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

[link]

# 1/9Időpont jan. 12. 12:13 Privát üzenet
Miután a biológiával és az élettannal valamennyire tisztában vagyok, a konkrét krém ismerete nélkül is elég nagy magabiztossággal mondom hogy kamu, lehúzás. Ezek a termékek általában nem a hatékonyságot, hanem a reményt adják el neked: azt a gondolatot, hogy egy kanapén ülve, krémet kenegetve is le tudsz fogyni. Nem tudsz.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jan. 12. 12:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

"konkrét krém ismerete nélkül "

Eddig olvastam.

# 3/9Időpont jan. 12. 12:28 Privát üzenet
Lejjebb pörgetsz, ahol az előtte utána fotók vannak, jobb kattintás, képkeresés ezzel: google, láthatod, hogy úgy kukázták össze a netről a képeket. Ez mindent elmond szerintem.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jan. 12. 12:52 Privát üzenet
Még a véleményt is előre moderálják. Látszik is, hogy csak kamu, előre megírt vélemények vannak.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jan. 12. 12:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kivéve az utolsót, azt nem is tudom értelmezni.

# 6/9Időpont jan. 12. 13:09 Privát üzenet
Az a véleményem, hogy aki krémektől vár csodát, meg beveszi azt a sok bullshitet, hogy egy krémtől majd lemegy róla a hasi zsír, az született hülye.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jan. 12. 15:13 Privát üzenet
Andi80018 nevű felhasználó válasza:

Egyik krém, fogyitabi se jó semmire. Diéta és mozgás nélkül nem lehet testet formálni. Amit még én preferálok, az a szauna, és a masszázs. Persze az edzésen meg a kaján kívül.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jan. 12. 15:38 Privát üzenet
Vegyél még hozzá vagy 10 féle tablettát, aztán egy jó nagy adag popcornnal meg sörrel ülj be a TV elé és figyeld, ahogy égnek a zsírpárnák.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont jan. 13. 00:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Guggolástól fáj mindkét csípőm. Mit tegyek?
Ha felhúzáskor amikor a rúd megindul a padlóról, akkor a térdeket kifelé toljuk, az segíti a csípő közelítő és a kirotátor izmainak aktivációját?
Kérek csípő elérhetek sporttal? Edzőteremmel? Hogyan?
Milyen gyakorlatok vannak csípőre?
Hogyan lehet a combtő és a csípő közötti helyre a legkönnyebben izmot növeszteni?
Hatékony fogyasztó gyakorlatok, tippek erre? Többi lent.

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!