Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Peak termékei miért olyan...

A Peak termékei miért olyan drágák a Bioteches cuccokkal ellentétben? A myproteinről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezen gondolkoztam egyik nap én is.

Annyira aránytalanul drága, hogy még egy próbát sem ér meg.

2019. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Marketing,szegmentáció,célpiaci árazás.

Ugyanaz a termék több reklámmal megfűszerezve főleg azt a vásárlóközönséget megcélozva,akinek halvány gőze sincs az egészről = óriási profit.

2019. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Myprotein nagyon jó, minőség és ár szempontjából is.
2019. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A myproteinnek a szirupjait néztem. Na meg a szószokat.

Azok nagyon jóknak tűnnek.


Az anyagcserém iszonyatosan le van lassulva, ezt szeretném egy kicsit javítani, azért nézegettem a Peak oldalát, mit találok erre a célra, de csak néztem az árakat, holott nem hiszem, hogy sokkal különb lenne. A csomagolás nagyon jól néz ki, de most azért ennyit fizetni... túlzás.

2019. jan. 15. 23:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak minőségbeli különbségek. Most lefogtok hurrgni, de egy pár edzőtásam szerint gyenge minőségű a biotech fehérjéi pl. izfokozókon van a hangsúly inkább, mint a tényleges feladaton. Úgy írom ezt, hogy nem próbáltam, csak mások véleményét írom le. A myprotein nagyon jó ár érték arányban, viszont az íze nekem nagyon nem jött be, de talán nem is kell, hogy olyan jó legyen, a lényeg, hogy tápértékben magasabb legyen és természetesebb ízfokozók legyenek. Én scitecre váltottam mp után, mert volt a fehér csoki íz amit már nem tudtam meginni, annyira rossz volt, vettem mellé scitecet és kevertem a kettőt, hogy elfogyjon. A peak márkát nem ismerem, inkább a weiderről hallottam még, hogy nagyon jó termékek
2019. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az MP fehérjét én is kóstoltam már, vízzel higitottam, de nem tudtam meginni.

Viszont a többi cuccot nem ismerem a márkától.


Az Optimumról hallottam még jókat.

2019. jan. 16. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!