Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Flex Gym visszajelzések?

Mennyire segítőkészek, barátságosak ott az emberek?

VOlt már olyan, aki azt mondta, hogy kinevették, amikor odament edzeni (mert nem volt olyan kigyúrt), de hallottam ellenkezőjét is valamint, hogy segítenek edzéstervet is csinálni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Flex Gym, edzés, magánedzés, edzésterv, izom, sport, mozgás

jan. 17. 20:35  Privát üzenet  

A válasz
Az alapokat ne segítésggel sajátítsd el, hanem ha máshogy nem is, netről leszedett pdf-ből (pl.: sárga kapszula). A flexben én már messze kigyúrtként voltam először, de nem tűntek bunkóknak. Bár csak háromszor voltam. Igazából nem is emlékszem olyan teremre, ahol kifejezetten az lett volna az érzésem, hogy tahók járnak oda.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 17. 22:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen hely a Flex Gym?
Most ehhez mit szóltok?
Animal Flex (44 pak) izület védő, regenerálóról mi a véleményetek?
Miért ugatja rengeteg fa. Fej a Tabatát, és miert gondolja minden kommentelő, hogy a kérdező Flex akar lenni és nem csak egy kis intenzív mozgásra vágyik és nem szeretne elhízott...
Akik a flex gym-be járnak, tudnának segíteni?
Az IFBB szakedző képzése/oktatása helyileg hol zajlik? Gyakorlati hely tudtommal a FLEX gym, de az elméleti oktatás hogy zajlik?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!