Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőparkban egyedül edzők,...

Edzőparkban egyedül edzők, írjatok tapasztalataitokról. Van köztetek, aki rendszersen ilyen helyen edz? Hasznos eléggé?

Figyelt kérdés

Én azért szeretem az edzőparkot, mert most a téli szürkületekkor lényegében üres. Ez mennyire jellemző, mit tapasztaltatok?

Nyáron jobban látogatottak?


2019. jan. 22. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyedül szoktam lenni a SW parkban, reggelente járok ki edzeni, fél 6-ra. Ilyenkor még nyáron sincs tömeg (pár ember max), de télen csodaszámba megy, ha találkozok valakivel ott kint.

De amikor délután jártam ki, akkor is ez volt a jellemző, télen délután is alig jár ki valaki, viszont jó időben óriási tömeg szokott lenni.

2019. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ma naplemente után voltam, és meglepően világos volt, pedig a hold se volt az égen, úgyhogy szuper volt a hóban, hidegben. No persze egy lélek se volt.
2019. jan. 23. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szerettem kijárni, amíg egy sima edzés után meg nem fáztam, és be nem gyulladt a vállam. Pedig rétegesen felöltöztem. Azóta leszoktam a hidegben edzésről, de amint újra jó idő lesz, megint visszaállok.
2019. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!