Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyedül vagy haverral jobb...

Egyedül vagy haverral jobb kondiba járni?

Figyelt kérdés
Nem igazán testépítés jelleggel csak szimpla kis alakformálás lenne a cél, viszont sokszor hallottam hogy ismerőssel jobb mint támogatni lehet egymást, de hallottam az ellentétjet is hogy csak feltartják egymást a barátok a teremben. Hülye kérdés, de kíváncsi vagyok pár szemelyes véleményre.
2018. dec. 2. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Olyannal jó menni, aki betudja adni normálisan a szurit, és visszaszívja elötte :D
2018. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 $$$$$ ***** válasza:
Egyedül nem jo edzeni . Legalább is én nem szeretek egyedül. Ha ketten vagytok ösztönzitek is egymást meg segíteni is tudtok egymasnak. De attol függetlenül ha haver nem ér rá valamiert akkor én ugyan úgy edzek . És ő is ha én nem érek rá. De jobb ketten mint egyedül...
2018. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mind a ketten edzeni mentek, és komolyan csináljátok, akkor nagyon motiváló egy sporttárs.
2018. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ember függő az egész.

Van, aki egyedül jobban szeret edzeni, mert így jobban halad.

Van, aki társaságban jobban érzi magát, és nem veszi el a figyelmét az edzésről.

Ha csak szimpla kis alakformálás lenne a célod, és szeretnél társaságot magadnak edzés során, akkor nyugodtan eddz úgy.

2018. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2018. dec. 2. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 jól mondja!

Jó ha van egy koksztesó. Csak nehogy mást is beszúrjon...

2018. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha erős akaratod van,világosan látod a célt,és csinálod is a dolgod,akkor jobb,ha egyedül nyomod.Ha tudod magadról,hogy hajlamos vagy a lustaságra,akkor egy megfelelő társ motiválhat.
2018. dec. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyedül, de én olyan vagyok, hogy csajozni buliba is egyedül járok. Mindkét esetben azért, mert zavar ha olyan emberek néznek, miközben csinálom (az edzést/csajozást), akik ismernek. Azt nyilván nem lehet megtenni, hogy senki ne nézzen ezek közben, de legalább annyit igen, hogy csak idegenek.
2018. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!