Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet valami bajom a Scitec...

Lehet valami bajom a Scitec Nutrino 100% Whey Proteintől?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,és nemrég kezdtem az edzést,és fehérjét iszom edzés után. Lehet ettől valami bajom? Mivel az egyik szülőm azt mondta nem támogat mert megbetegszem tőle,szerintem ez hülyeség.

2019. jan. 29. 18:32
 1/3 anonim válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, ez csak koncentrált élelmiszer. Az már másik dolog, hogy nem szükséges, ha a szilárd táplálék fedezi a napi fehérjebeviteled.
2019. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg akkor az egyik szülődnek, hogy holnaptól ne egyen semmit sem, amiben van fejérje. -_-
2019. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden szülő fél a fehérjétől. Mondjad nekik hogy a tápszerben is ilyen fehérje van, amit kisbabáknak adnak. Semmi bajod nem lesz tőle. Amire figyelj, ne legyen túlzott fehérje beviteled, és étkezést ne helyettesíts vele!!
2019. jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!