Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Life T! lt átverésről mit...

Life T! lt átverésről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem gáz, hogy a testépítők által 30 éve ismert, alap életmódbeli szokásokat, és 3000 forintos étrendkiegészítőket ad el horror áron? Megnéztem most a férfi csomagját. 3 kiegészítő 36.000 forintért. Egyesével kb 12.000-ből kijön a három cucc más gyártóktól rendelve.

2019. febr. 1. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki hülye, azt le lehet húzni.
2019. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták, aki hülye, azt le is lehet húzni. Minden körben vannak ilyenek, ez ugyanolyan, mint amikor fogják, méregdrágán megveszik a legújabb Macbookokat, aminek az árából sokkal erősebb laptopot tudna venni az ember, csak lusták utána nézni.
2019. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőkre fókuszál inkább, aztán jó.urva drágán eladja nekik az l karnitint kb. Adnak pénzt nagyobb hülyeségre is az emberek.
2019. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha pontosak akarunk lenni akkor ez nem átverés,mert megkapja a delikvens azt amit rendelt.

gondolom nem olyan áron,mint egy tápkieg boltban megvehetné ugyanazt,de ez már ink az ő hibája.

itt lényegében az a jelenség érhető tetten,mint a tú-rbó diétánál.

ott adott a szója fehérje és a cukor kombó irdatlan áron,és megveszik.

a hátterében az áll,hogy-nem akarok edzeni,diétázni biztosan nem fogok,ezért iszom a port,ettől szálkás bombanő leszek.

ha valaki ilyen szinten sötét,az vagy fideszes vagy lusta mint a dög,ezért fizessék is meg az illúzióikat.

2019. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!