Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Te miért kokszolsz?

Te miért kokszolsz?

Figyelt kérdés

Nem nagy titok, hogy az amatőr kondiban járó emberek jelentős része használ/használt/használni fog anabolikus szteroidokat.


Na most kérdésem azokhoz szól akiket ez érint. Ti mi okból nyúltok ezekhez a szerekhez?


Moderátorokat kérem,ne töröljék a kérdést! Nem azért irtamt ki mert népszerűsíteni szeretném vagy hasonló. Hanem egy létező helyzetről szeretnék beszélgetni. Köszi!



2019. febr. 2. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Ugyan én nem koxolik, de szerintem a leggyakoribb indok a tudatlanság/nemtörődömség és a türelmetlenség kombinációja.
2019. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Verseny miatt
2019. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Több mint 5 év edzés után rájöttem, hogy elértem a genetikai határom és 4 hónapon keresztül nem fejlődtem tovább. Hobbiszerűen küzdősportot űzök és járok kisebb erőemelő meetekre, nem szelfikért meg kockahasért gyúrok. Pusztán szintentartásért nem akartam edzeni de leállni még annyira se, így amellett döntöttem, hátrahagyom emberi mivoltom és új szintre lépek. Tesztoszteront, trenbolone-t szedek, rengeteget fejlődtem az első évben, de egyáltalán nem bánom, hogy nem előbb kezdtem.

Persze, az átlag nem így kezdi el a kokszot, az tény.

2019. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tren elsore az se rossz :D
2019. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a broscience meg a kokszos Józsi helyett valódi szakértők és orvosok véleményére hallgatnál, tudnád hogy a tesztót bőven elég egy anabolikus szteroiddal kiegészíteni és az előírt dózisban semmi bajod nem lesz, ha trent szedsz mellé.
2019. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mennyi ment?
2019. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Szeretem a zízét.
2019. febr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#3; #5. Mennyit fejlodtel eroben egy ev alatt? Honnan hova? Gondolok itt a 3 alapgyak., mellrol nyomas, huzodzkodas, evezes x ismetleses maxokra. 5<x<10 Csak kivancsisag, szazalekosan is jo.
2019. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem a felhuzas-guggolas-fekvenyoüas harmasban elert fejlodesed erdekelne'#3
2019. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!