Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, nektek is van ilyen?

Mit tegyek, nektek is van ilyen?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy elkezdtem tömeget növelni, és sokat kell ennem. Ez idáig nem baj, csak valahogy a gyomrom nem bírja a sok kaját. Mármint éhes vagyok, és fizikailag nem esik akkora nehézségre megenni azt a sok kaját mivel már kitágult a gyomrom, viszont ennyi kaját nem nagyon tud a szervezetem megemészteni (akkora se ha 2óránként eszek kisseb adagot). Pedig olyan kajákat eszek amikkel régebben semmi baj nem volt, most meg puffadást okoznak, hasfájást. Olyan hangokat hallok a gyomromból amiket még soha se. Pedig iszok rendesen vizet, eszek zöldségeket is, vitamint is. Rizs, csirke, tészta, bulgur, köles, krumpli, tojás, TK kenyér, ezeket eszem főleg. Zabpelyhet direkt nem eszem mert azt tudom hogy felfúj. De ezek a kaják régebben nem okoztak gondot, de mostanában igen, amióta nem feltétlen annyit eszek amennyi jól esik. Mit tegyek? Már nagyon kellemetlen. Durvább esetekben 5-10percenként fingok. Allergia / ételérzékenységi teszten voltam, és nem állapítottak meg semmi extrát. (Lehet mennem kéne még egyszer?)


Nálatok volt ilyen/van ilyen? mit lehet tenni ellene? Iskolába járok még és már nagyon kellemetlen, azon gondolkodom hogy feladom már a tömegnövelést, mert gyakorlatilag az iskolába szét pukkad a belem, mert órán nem fogok 5 percenként fingani egy jó hangos büdöset.



2019. febr. 4. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Ha fingani kell hat fingj. Teljesen természetes dolog. Ha valakinek nem tetszik menj oda es fing a fejére.


Én is szoktam a teremben, nem csinalok belole ugyet.

2019. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne egyél ilyen nagy kiterjedésű kajákat, mint rizs meg bulgur, zsírra alapozz.
2019. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igyál sokat
2019. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Amitől fingasz azt próbáld meg hanyagolni.

Nekem is van ilyen. Nem kell ám bunkó parasztnak lenni, ahogy az 1. is csinálja!


Javaslom, hogy inkább többször egyél kevesebbet.

Ha egyel fél kiló rizst pl. és csak 150 grammot emésztesz meg, akkor annak nem sok értelme van!

2020. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!