Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért pocskondiázzák olyan...

Miért pocskondiázzák olyan sokan Czibók Lászlót a komment szekcióban?

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki az? Es miert testepites?
2019. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert sugárzik belőle a rejtett agresszió.


Azt mondja így nyugodt, úgy nyugodt, de én nem hiszem el. Nem csípem azt az embert, de nem nézem és el van intézve.

2019. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én már alapban azt sem értem, hogy aki utálja, vagy csak simán semmibe veszi, az minek nézi a videóit?


Ismerősöm még a "sztársága", az ÉNB előtt volt nála edzeni. Kemény és korrekt figurának írta le. És őszinte! Nem hülyít és húz le lóvéval 40 kilós srácokat, azt hazudva, hogy ők lesznek Arnold 2.0 vagy Dvéjndzsonzon.

2019. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az egyik válaszolóval, nekem is van olyan érzésem, h rejtett agresszió van benne.


a kritikákra is elég sértődötten reagál.


egy ideje már nem nézem, mert elegem lett belőle, így a pocskondiázást sem láttam, viszont azt igen, h egyre többen javították ki a tévedéseit.


A magam nevében azt tudom mondani, hogy őt is elérte a "megmondóemberek betegsége": elkezdett olyan témákban is észt osztani, amikhez egyáltalán nem ért.


a biciklizésről szóló videóban már bőven mondott hülyeségeket, a csajozásról szólóban is, a túlóratörvény megszavazásáról szóló meg úgy ahogy ökörség.


van józan paraszti esze meg értékrendje, de nem egy olvasott, tájékozott ember, nem kéne - főleg ekkora arccal - osztani az észt minden témában. Kezd olyan lenni, mint a kőbuta Drugs Bunny.

2019. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni, Bunny kettő. Bunny maradjon a testépítésnél, Laci meg a kidobós sztoriknál.
2019. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Azert nem lehet osszehasonlitani a ket embert, a czibok laci normalis,sokmindent megelt figura a bunny meg egy ostoba taho
2019. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam vicceseket írni neki néha, bár sosem vagyok trágár vagy sértő.


Szerintem egyszerűen azért, mert túl komolyan veszi magát, sokszor nagyképűen osztja az észt, okoskodik olyan témáknak, amikhez egyáltalán nem ért.


Félreértés ne essék, ő egy szórakoztató trash jutuber, de se többi.

2019. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!