Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljesen alapokról milyen...

Teljesen alapokról milyen gyakorlatokkal építhetem fel a hasizmomat?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, 2 szülésen és 1-2 10-20 kg -vagy még talán több is volt - fogyáson túl vagyok. Szóval van némi fölös bőr a hasamon.

Júniusban elkezdtem fogyózni futással. 1-2 hónapig fogyóztam, aztán csak megmaradt a futás. Kábé 8-10kg ment le a fogyókúrával. Azóta lassan olvadnak le a kilók.

68kg-ról indultam és most 55-57kg vagyok. 158cm a magasságom.

Lábam már egész jó, habár még mindig vastagnak érzem, de érzem, hogy izmos - főleg a vádlim. Talán belső combra még lehetne kicsit fogyni, de azt sem tudom, hogyan kéne.

Mindig is cső alakom volt, de most mintha azért kezdene nőiesedni a törzsem. Jó lenne a hasból még faragni.

A karomat is vastagnak érzem, főleg a felkaromat.

A cicim sajnos nagy, kicsit fogyott, előtte is lógós volt, most még kicsit ki is fogyott belőle a töltelék. Már megbékéltem vele, de talán jó lenne valami mell erősítő gyakorlat is.

Március közepén lesz egy kis hasi műtétem. Második gyermekemet sürgősségi császárral hoztam a világra 4 éve. Ahogy elkezdtem futni és fogyni, egy csomót kezdtem el érezni alatta, ami elkezdett fájni, mostanra kiderült, hogy ki kell vágni.

Az elkövetkező pár hétben szeretnék kicsit rágyúrni ezekre a területekre, majd ha már begyógyultam, folytatni.

Sajnos nincsenek eszközeim itthon, és itthon kellene megoldanom.

Illetve egy valamim van: body trimmer, izomerősítő, vagy mi.

[link]


2019. febr. 9. 09:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!