Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elég ha bicepszre csak scott...

Elég ha bicepszre csak scott pados karhajlítást csinálok?

Figyelt kérdés

2019. febr. 12. 16:49
 1/7 Drazicc ***** válasza:
Az igaz, hogy sokan tévesen csinálnak 5-6 gyakorlatot is bicepszre, viszont 3 azért kéne. Én ajánlanék mellé egy csigás bicepszet+ koncentrált. A koncentrált megadja azt az extra csúcsot a biszepsznek.
2019. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak egy gyakorlatot fogok csinálni bicepszre,több bele se fér az edzéstervembe
2019. febr. 12. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig illene legalább 3-4 gyakorlattal rádurrantani, több irányból betámadni...
2019. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég egy gyakorlat, de férfias súllyal. Viszont én a kalapács vagy hagyományos rudas karhajlitast javaslom.


Kedves előző. Nem attól nő a bicepszed, hogy bedurran. Akkor csinálj 2kiloval 500at. Bedurran. És fejlődik is? Anatómia.

2019. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Pedig de.
2019. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mellé komoly a hátedzés, akkor még csak-csak elegendő lehet. Bár én löknék mellé biszettben egy sima álló karhajlítást váltott karral.
2019. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erőemelő vagyok,sok felhúzás,guggolás,nyomások vannak,nem nagyon fér bele több gyakorlat bicepszre
2019. febr. 13. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!